Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Czerwiec-Lipiec] Desktop Background - Odyss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-265)
+------ Wątek: [Zamknięty][Czerwiec-Lipiec] Desktop Background - Odyss (/Temat-Zamkniety-Czerwiec-Lipiec-Desktop-Background-Odyss-10653)



[Zamknięty][Czerwiec-Lipiec] Desktop Background - Odyss - Mataz - 21-07-2010 13:09

Typ nagrody - Tapeta
Pełna nazwa nagrody - Lockerz Desktop Background - Odyss
Cena - 15PTZ
Zapłacone Cło lub VAT - Brak
Data wygrania nagrody - 8.07.2010
Data otrzymania potwierdzenia wygranej - Nie dostałem - odjęte PTZ
Data wysyłki nagrody - 20.08.2010
Data otrzymania nagrody - 20.08.2010
Sposób dostawy - Mail
Dodatkowe informacje - Mój pierwszy restock.Niestety w planach było 750$ ale przez te lagi... szkoda gadać Sad

[Obrazek: wygranaec.png]


RE: [Czerwiec-Lipiec] Desktop Background - Odyss - Yanke$ - 21-07-2010 13:41

Jak już piszesz temat, zapodaj linka, wiem, że Lockerz wysyła na jakiejś stronie, bo sam tak mam Wink


RE: [Czerwiec-Lipiec] Desktop Background - Odyss - Mataz - 21-07-2010 18:32

narazie mam jakieś błedy ...


[Zamknięty][Zamknięty][Czerwiec-Lipiec] Desktop Background - Odyss - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.