Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame (/Temat-PaidVerts-TanieAukcje-5gr-za-klik-w-twoja-reklame-106524)

Strony: 1 2


PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - Pitko1 - 18-01-2015 13:20

Co sądzicie jak będziemy kupować kampanię reklamową w PaidVerts i jako link do naszej strony która będzie wyświetlana wkleimy link referencyjny z Tanich Aukcji?
Możliwe że za każde kliknięcie w naszą reklame będziemy dostawać po 5gr. Co o tym sądzicie??


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - aero2 - 18-01-2015 13:23

Nikt ci nie wpłaci, wypłata zostania odrzucona za brak skuteczności, w najgorszym przypadku otrzymasz bana.


PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - Snaggy - 18-01-2015 13:26

Dobrze kombinujesz Smile, ale niestety nie da rady, twoje zarobki nie zostana zaakceptowane, ponieważ nikt nie dokona wpłaty, co za tym idzie pieniędzy nie zobaczysz. Smile Pozdrawiam. Życze wszystkiego najlepszego Smile


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - Pitko1 - 18-01-2015 13:34

A na przykład Autosurfon? Można wrzucić link do PTC czy też nie wypali?


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - aero2 - 18-01-2015 13:55

Nadal jest to ruch motywowany, więc raczej nie wypali.


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - elbowndg - 18-01-2015 13:58

ale jak mam wartosc klikniecia na ten moment 0.70zł to jak wrzuce w jakis prograsm do generowania ruchu i poczekam az mi spadnie wartosc do 0.10 zł to chyba raczej wyplaca co?


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - Pitko1 - 18-01-2015 14:11

A możecie polecić jakąś stronkę, która by działała na tych zasadach co dałem powyżej? (oczywiście żeby działała z PaidVerts).


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - 9Jarek9 - 18-01-2015 15:11

Na tych zasadach to co najwyżej serwisy PTP na których dostaniesz 0,2$ za 1000 wejść, ale to jest nieopłacalne.
Żadna strona, która oferuje jakieś większe stawki za wejście tak jak np. w przypadku tanich aukcji, nie wypłaci ci pieniędzy jeśli ruch będzie pochodzić z paidverts czy jakiejkolwiek innej strony na której kupujesz wejścia w link.


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - skok - 18-01-2015 16:02

Ja tak zarobilem 25 zl ale nie sądze ze wypłacą ale w sumie nie mialem nic do stracenia Big Grin


RE: PaidVerts + TanieAukcje = 5gr za klik w twoją reklame - PremAccHack - 19-01-2015 16:22

Nie chwalcie sie na forum bo admin to zobaczy i wam nie wyplaci