Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem (/Temat-Problem-106476)



Problem - Mauorycy - 17-01-2015 17:58

Cześć,

Mam pewien problem...Należę do oszczędnych osób, więc zanim zacznę szukać płatnego rozwiązania, zapytam tutaj Smile

W październiku 2014 roku zlecałem wypłatę z PayU na konto firmowe...Wszystko w jak najlepszym porządku..Jednak kilka dni temu do księgowej, która odpowiedzialna jest za moją działalność, napisała jakaś tam główna księgowa z Warszawy (tam się mieści filia w której działam) i powiedziała, że przelew nie został zewidencjonowany...
Jak się później okazało, było to z mojej winy, ponieważ nie dostarczyłem faktury na ww. przelew...
Nie dostarczyłem faktury, ponieważ takowej nie posiadam...Dowiedziałem się, że powinienem wystawiać faktury każdemu klientowi z osobna, bądź przejść na kasę fiskalną (z tego co wiem, nie muszę tego robić, przy sprzedaży wirtualnych przedmiotów)..
Jak mam wystawić fakturę komuś, kto kupuje z niezarejestrowanego konta i podaje dane "Ala Kot - Nibylandia 22" ? Zadałem to pytanie księgowej...Nie odpowiedziała, bo pewnie sama nie wie...

Przechodząc do meritum...w piątek księgowa zapłaciła VAT..tytułem "niefakturowany"..Rozumiem, że z początku kwota jaką się płaci to pełne 23%, dopiero później dostaje się zwrot kosztów uzyskania ? Bo kwota praktycznie wyczyściła moje konto...


Miał ktoś podobny problem ? Wie ktoś, jak z niego wybrnąć? Z góry dziękuję za wszystkie rady Smile Wiem, że akurat ten dział, często odwiedzają mądre osoby...


Problem - Hybrid1990 - 04-06-2021 15:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.