Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady (/Temat-Konkurs-zgarnij-150-FG-Proste-zasady-106460)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - MaXimuS007 - 25-01-2015 00:46

39.
- Jaki program antywirusowy posiadasz? - AVG AntiVirus Free
- Korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) - Nie
- Korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność? (jeśli tak, napisz z jakich) - Nie
- Wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie? - AVG automatycznie przeskanowuje pobrane pliki, ale jeśli miałbym innego antywirusa, to ręcznie bym to zrobił.


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - Delgrippo - 25-01-2015 11:50

40.
- jaki program antywirusowy posiadasz ? - Avira
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) - Nie
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? (jeśli tak, napisz z jakich) AdBlockPlus - Blokuje większość reklam
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? Oczywiście podejrzane strony a z pobierania na komputer różnych plików Avira sprawuje się Idealnie.


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - rachman - 25-01-2015 23:51

41

- jaki program antywirusowy posiadasz ?: działa w tle - Avast Free, Malwarebytes Anti-Exploit Free, dodatkowo czasami skan Malwarebytes Anti-Malware, Emsisoft Emergency Kit, AdwCleaner
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego): Nie
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? (jeśli tak, napisz z jakich): czasami Tor
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ?: skanowanie antywirusami w tle, ręcznie lub online np. na virustotal, po obserwacji dziwnych zdarzeń/procesów w systemie


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - nokira - 25-01-2015 23:59

42
- jaki program antywirusowy posiadasz ? - Avast Free Antivirus
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) - nie
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? nie
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? - skanując antywirusami


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - miras4567 - 26-01-2015 02:49

43.
- jaki program antywirusowy posiadasz ? - McAfee Total ProtectionCool
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) - McAfee zawiera firewaalla
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? (jeśli tak, napisz z jakich) - czasami korzystam > CyberGhost (dzieki temu forum nawet mam konto premium przez 3 mies:huhSmile
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? - od tego mam programy na przeglądarce AdBlock Plus, NoScript, Aplikacja od Antywirusa McAfee SiteAdvisor, skanowanie plików które pobieram no i oczywiście skanowanie co jakiś czas całego komputera antywirusem Smile


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - linoskoczek - 26-01-2015 12:42

44
- jaki program antywirusowy posiadasz ? - Brak (hakujcie mnie, moje IP 127.0.0.1)
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) - Sprzętowy w routerze i na telefonie, na komputerze jako takiego nie mam.
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? (jeśli tak, napisz z jakich) - OpenVPN
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? - Przed pobraniem pliku Virustotal + odpalanie w emulatorze.


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - flown - 28-01-2015 18:16

45.
- jaki program antywirusowy posiadasz ? Nie posiadam, zamula mi siódemkę Smile
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) - PC Tools Firewall Plus
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? (jeśli tak, napisz z jakich) Tor, VPN-y, Proxy.
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? przed zagrożeniami chroni mnnie przeglądarka


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - GreyMoney - 28-01-2015 18:39

46.
- jaki program antywirusowy posiadasz ? AVG Free Antivirus.
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) Nie.
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? (jeśli tak, napisz z jakich)
Nie.
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? Wykonując skany antywirusem bądź programem typu Spybot.


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - dawid020899 - 28-01-2015 23:59

47.

- jaki program antywirusowy posiadasz ? Avira Free Antivirus
- korzystasz z firewall'a ? (jeśli tak, napisz z jakiego) Nie, nawet nie wiem co to jest Undecided
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? (jeśli tak, napisz z jakich) Nie.
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? No tak średnio bym powiedział. Tongue


RE: Konkurs - zgarnij 150 FG | Proste zasady - darmoweprobki - 30-01-2015 14:37

48.
- jaki program antywirusowy posiadasz ? Eset
- korzystasz z firewall'a ? Nie
- korzystasz z dodatkowych aplikacji poprawiających Twoją prywatność ? Nie
- wiesz w jaki sposób wykryć potencjalne zagrożenie ? Skanować kompa regularnie.