Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
T-mobile usługi bankowe a meritum bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: T-mobile usługi bankowe a meritum bank (/Temat-T-mobile-uslugi-bankowe-a-meritum-bank-106447)

Strony: 1 2


T-mobile usługi bankowe a meritum bank - studziak - 17-01-2015 11:11

Witam, przymierzam się da założenia konta bankowego. Ze względu na brak przychodów interesuje mnie, by konto było całkowicie darmowe w każdym calu. Moja uwagę przykuły 2 oferty : t-mobile i meritum. Jednak każdy bank ma swoje "reguły pisane maczkiem", dlatego chciałbym spytać, czy konta te rzeczywiście są darmowe tak jak w ofercie. Interesuje mnie także połączenie konta z paypalem: czy nie ma dodatkowych opłat lub problemów z weryfikacją. Zapraszam do dyskusji (najlepiej użytkowników tych kont).


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - Majka - 17-01-2015 11:16

Kilka lat mam już konto t-mobile dawniej alior sync. Konto faktycznie jest darmowe jak i połączenie z pp. Polecam


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - nafri - 17-01-2015 11:37

Długo już korzystam z mBanku i nic nie płacę, także z czystym sumieniem mogę polecić!
Mają jeszcze inna fajną bezpłatną usługę eMakler.


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - overlord25 - 17-01-2015 12:28

Ja właśnie wczoraj przez internet złożyłem podanie o założenie darmowego konta bankowego w T-mobile kurier ma do mnie przyjechać żeby umowę podpisaćBig Grin
Zastanawiałem się jeszcze nad wyborem Meritum Bank czy SMART Konto ale wygrał T-MobileLol


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - Reszka - 17-01-2015 12:39

Dawno się nie logowałem na sync teraz tmobile ale tam chyba nie ma połączenia z kontem paypal to było tylko w sync ?


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - overlord25 - 17-01-2015 13:01

Jest połączenie musisz wejść na paypal i z stamtąd połączyć się z bankiem


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - studziak - 17-01-2015 13:21

@nafri
W mBanku akurat czytałem, że są opłaty miesięczne za korzystanie z bankomatów, no ale może jest rzeczywiście, tak jak piszesz.

Osobiście jednak zdecyduję się prawdopodobnie na t-mobile ze względu na darmowe konto, bo w meritum chyba są tylko 2 darmowe przelewy miesięczne, choć powinny wystarczyć.

Chciałbym jeszcze spytać, czy korzystanie z karty debetowej MasterCard jest darmowe i czy usługę z smsami(03,zł za powiadomienie) można usunąć?
Składam wniosek przez kuriera.

Dziękuję za opinie.


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - varmanpl - 17-01-2015 17:45

Korzystanie z karty jest darmowe, darmowe są też konta walutowe i karty do nich , powiadomienia można wyłączyć , będą przychodziły tylko potwierdzenia przelewów a te są chyba za darmo , tz nigdy nie widziałem żeby mi ściągneli z konta w sumie za cokolwiek Tongue. Polecam w 100%


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - ZawszeZa - 17-01-2015 19:20

Dodatkowo darmowe przelewy ekspresowe, nie pamiętam ile ich jest ale 10 minimum.
Mam konto z t-mobile usługi bankowe jak i w mbanku . T-mobile całkowicie darmowe, mbanku pobiera jakieś drobne opłaty.


RE: T-mobile usługi bankowe a meritum bank - cuncilgnu - 18-01-2015 09:29

Jestem użytkownikiem banku t Mobile od ponad roku i do tej pory nie zapłaciłem napewno nie więcej niż 10groszy. Polecam Wink