Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada realnego konta facebook.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada realnego konta facebook.. (/Temat-Blokada-realnego-konta-facebook-106428)

Strony: 1 2


Blokada realnego konta facebook.. - Nescafe - 16-01-2015 22:38

Cześć, dzisiaj próbując zalogować się na moje realne konto zostałem poinformowany, że moje konto zostało zablokowane. Nie wiem jakim cudem się to stało.. Czy przyczyną może być zadłużenie w wysokości 10zł za reklamy? Jak odblokować swoje konto? Nie wchodzi w opcję założenie nowego konta, ponieważ mam tam wiadomości z dziewczyną do których mam bardzo duży sentyment. Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam!


RE: Blokada realnego konta facebook.. - Tidus - 16-01-2015 23:05

Może multum fake kont? Ja po założeniu dużej ilości kont też miałem zablokowane real konto i odblokowałem je tym samym sposobem, którym odblokowuje fake Big Grin


RE: Blokada realnego konta facebook.. - .::Nicko::. - 16-01-2015 23:06

Zablokowane pod jakim względem?


RE: Blokada realnego konta facebook.. - Nescafe - 16-01-2015 23:07

@[Tidus], możesz coś więcej powiedzieć? W ogóle to dobrze, że wysłałem im prawdziwy dowód tożsamości?

(16-01-2015 23:06).::Nicko::. napisał(a):  Zablokowane pod jakim względem?

Nie ma powodu, piszę tylko, że złamałem jakiś punkt regulaminu a jaki to nie mam pojęcia.


RE: Blokada realnego konta facebook.. - Tidus - 16-01-2015 23:23

(16-01-2015 23:07)Nescafe napisał(a):  @[Tidus], możesz coś więcej powiedzieć? W ogóle to dobrze, że wysłałem im prawdziwy dowód tożsamości?

(16-01-2015 23:06).::Nicko::. napisał(a):  Zablokowane pod jakim względem?

Nie ma powodu, piszę tylko, że złamałem jakiś punkt regulaminu a jaki to nie mam pojęcia.

Nie dam nikomu sposobu odblokowywania fake kont, w sumie to pewnie jest gdzies dostepny.

pewnie multikonta, to tez podchodzi pod punkt regulaminu. Tak, dobrze ze wyslales skan dowodu, wszystko bedzie dobrze, jutro Ci powinni odblokować. Mi odpisywali po dniu.


RE: Blokada realnego konta facebook.. - Nescafe - 16-01-2015 23:29

@[Tidus], jeśli byłaby to weryfikacja telefoniczna, zdjęciowa to spokojnie dałbym radę, ale z tym nic nie zrobię. Trudno, poczekam do jutra i napiszę co i jak Wink


RE: Blokada realnego konta facebook.. - Kickster - 16-01-2015 23:40

Mi zablokowali bo zamiast nazwiska mialem Kickster, rok mnie meczyli chyba co jakis czas zeby zmienic nazwisko az stalo sie i weryfikacja na dowod xD Tez sie balem ze sie przyczepia o multi ale wyslalem dowod i dwa dni i po klopocie. Ale teraz nazwisko man permanetly i nie moge zmienic xd


RE: Blokada realnego konta facebook.. - Nescafe - 17-01-2015 16:20

Dalej zero odpowiedzi z ich strony.

@[Tidus], też musiałeś coś takiego wypełniać?

[Obrazek: 42134243761643180810.jpg]

Nie dostałem zwykłej weryfikacji tożsamości tylko coś takiego..


RE: Blokada realnego konta facebook.. - Tidus - 17-01-2015 21:50

Tak


RE: Blokada realnego konta facebook.. - wiktor96 - 18-01-2015 13:11

Poczekaj, powinni się odezwać.