Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja serwis (/Temat-Inwestycja-serwis-106400)



Inwestycja serwis - octawius - 16-01-2015 13:59

Siemanko mam pewną kwotę 10-20 tysięcy na inwestycję w jakiś serwis internetowy, program partnerski czy coś tego typu. Jak myślicie w co warto teraz ładować kasę? Szukał bym kogoś również do współpracy kogoś doświadczonego i najlepiej z dużą ilością postów na forum aby dana osoba była zaufana.


RE: Inwestycja serwis - maslanka80 - 17-01-2015 03:52

Ekspertem nie jestem ale BITCOIN kosztuje tylko 210$ lub w jakąś inną kryptowalutę.
Spadki BTC to sezonowa norma już 3 taki gwałtowny spadek w historii btc.
Ja na ostatnim zarobiłem kilka stówek

Teraz kaske też ładuję w Bitcoiny i inwestuję w pakiety w 2 stronach (jedna stronka nowa więc ostrożnie, ale w sprawdzone ile wlezie)

Oczywiście nie musisz całej kasy w jedno miejsce pchać bo to wiadomo że nigdy nic nie wiadomo Wink

Ale na monetach jest teraz gorąco.
Na Jutro dostałem zaproszenie na webinar tematem będą kursy franka i krypto z tamtej strony.


RE: Inwestycja serwis - octawius - 17-01-2015 09:44

nie nie żadnych BC jakiś serwis z chęcią bym założył coś pewniejszego niż te BC itp. Smile


RE: Inwestycja serwis - nitram - 18-01-2015 19:26

Pewny zysk, z ochroną kapitału przedstawiam w tym temacie:
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-100-150-zlotych-w-30-minut-bez-ryzyka-mozesz-tylko-zyskac-100007


RE: Inwestycja serwis - Workis - 24-01-2015 19:23

@octawius,
chcesz inwestowac w serwisy (oczekujac konkretnej stopy zwrotu vel dywindendy) czy chcesz zalozyc/wspolzalozyc serwis oczekujac zyskow z jego dzialania jako wlasciciel/wspolwlasciciel? To 2 calkowicie rozne kwestie Wink

pozdrawiam serdecznie


Inwestycja serwis - Hybrid1990 - 09-06-2019 05:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.