Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? (/Temat-Inwestycja-10k-MTV-Wasze-propozycje-106399)

Strony: 1 2 3


Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - Twister92 - 16-01-2015 13:37

Cześć,

Mam wolne 10,000zł, które chciałbym zainwestować, z jak najmniejszym możliwym ryzykiem.

Trochę czytałem o MyTrafficValue i planie 186%, co sądzicie? Warto? Czy może macie inne lepsze propozycje, co zrobić z takim kapitałem? Smile


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - wiktor96 - 17-01-2015 15:30

powinieneś wiedzieć że "inwestując" na tych serwisach łatwo można stracić


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - Scoobyx - 17-01-2015 16:13

Ja na twoim miejscu nie inwestował bym pełnej kwoty. Możesz spróbować zainwestować w jakiegoś HYIPA, ale na pewno nie pełną kwotą. Ryzyko, że stracisz to 40%. Trzeba uważać i czytać wszystko dokładnie. Masz na forum dział poświęcony właśnie tym inwestycjom, więc polecam tam zajrzeć.


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - Workis - 17-01-2015 16:59

Absolutnie nie inwestuj pełnej kwoty w 1 serwis.
Zaczalbym od tego - nigdy nie inwestuj wiecej niz jestes w stanie stracic. Dwa - podstawą inwestowania jest ochrona kapitalu, a nie jak najszybsze wydawanie go na rozne inwestycje. Gorsze od niepomnażania kapitału jest wlasnie strata kapitalu.
Musisz miec swiadomosc, ze mozesz tej kwoty nie odzyskac.
Proponowałbym osobiscie rozbic ja na 4-5 inwestycji.
1 - MTV
2 - np. Disign-partner
3 - Fundusz typu depozytowy/gotówkowy (małe wachania)
4 - Paidverts
Inwestujac w taki sposob masz 100% pewnosci, ze wroci do Ciebie 25% wkladu, 90+% pewnosci, ze wroci 50% i spora szanse na to, ze wroci 100% z wypracowanym zyskiem

pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - Ruska34 - 17-01-2015 18:33

Ja lecę bardziej po Hyipkach ale mogę kilka polecić które mają strawdzonych adminów Smile
No i oczywiście program który podesłałem na priv Smile


Zerknij sygnaturkę - może się przyda Wink


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - pankokosik - 17-01-2015 18:51

Zerknij na to, można jakieś 1k wrzucić Smile Działa od kilku lat.
http://zarabiam.com/Temat-MS-Investment-98318


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - Scoobyx - 18-01-2015 12:21

Jeśli interesuje cię zysk, rzędu 10-15%, to napisz do @[nitram] Ma swój temat na forum.


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - Waldes93 - 18-01-2015 14:50

w MTV można stracić ?? Znam osoby co inwestują w MTV po 30 000 $ i nie boją się. W jaki sposób można stracić tam pieniądze zainwestowane?? Jedynie jakby firma upadła ale to i tak będą odszkodowania. Paypal wraca 60% bodajże.


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - nitram - 18-01-2015 15:40

Dokładnie tak wybór należy do Ciebie ale przede wszystkim jak chcesz inwestować to pamiętaj o dzieleniu kwoty wkładu na mniejsze i inwestowanie na różne sposoby nigdy wszystkiego nie wkładaj do jednego planu inwestycyjnego !!
Ja Ci polecam mój sposób na inwestycję, bez ryzyka gwarantuję zabezpieczenie kapitału w razie jakby serwis zwinął interes skorzystało już sporo osób z tego forum wszyscy zadowoleni. Inwestujesz niecałe 1000 zł więc z tego co masz to jest 10% kapitału a zyskujesz z tego około 100-150 zależne od pewnych warunków niektórzy zyskali nawet 300 zł.
Zapraszam do tematu
http://zarabiam.com/Temat-Zarob-100-150-zlotych-w-30-minut-bez-ryzyka-mozesz-tylko-zyskac-100007

Zastanów się i proszę skontaktuj się ze mną.

P.S.
NA odszkodowanie nie licz, odszkodowania miały być z JBP porem z BanerBrokers, ba nawet procesor płatniczy LibertyReserved (LR) Zwinął interes lub został zamknięty o odszkodowaniach było głośno ale nikt nigdy nic nie dostał.


RE: Inwestycja 10k - MTV? Wasze propozycje? - malpa2 - 18-01-2015 15:49

Napisałem Ci na gg, o ile jeszcze używasz Wink