Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Początkującego (/Temat-Dziennik-Poczatkujacego-106382)

Strony: 1 2


RE: Dziennik Początkującego - Kickster - 20-01-2015 08:01

Jak będziesz chciał grupy to wal śmialo (sygnaturka) Wink imienniku. Życze powodzenia i wytrwałości


RE: Dziennik Początkującego - Sebqu - 20-01-2015 20:37

Siemka, teraz czasu nie mam zbytnio bo szkoła, nadrabianie itd. Ale od piątku ferie to coś zdziałam może z firecashem i lekkim spamem na grupach z shorte.st może coś wpadnie. Lecz dzisiaj stało się coś niewiarygodnego! Fanpage aktywowałem jakiś czas temu, wbiłem po 300lajków z addmefast i kupiłem jakąś reklamę na allegro za 2zł na jednego fp, ale bardziej liczyłem na ten drugi i na niego kupiłem za 10zł od użytkownika naszego forum. Dzisiaj rano lajki wyglądały mniej więcej tak:
1000lajków z fanpage co drugiego(co kupiłem reklamę za 10) i żadnych pod postami(wrzucam jeden dziennie, bo taka tematyka)
A drugi fanpage o rano 800lajków a teraz-2400!!HuhHuhHuhHuh Nie mam pojęcia jakim cudem ale rano nie miał żadnych lajków pod postami(daje ok. 2-3 dziennie) a teraz po 30 jest! co się dzieje to nie ogarniam ale jestem zadowolony bo mam w planach dobić do 100k, tematyka debilna więc da rade Big Grin
No zobaczymy, może większa kasa z tego wypadnie za jakiś czas, jestem bardzo zadowolony Smile

Cel na styczeń: 0.86/10$


RE: Dziennik Początkującego - Sebqu - 27-01-2015 20:51

No to Pany jak pisałem, zmieniam priorytety! Nie będę się bawił się w firecashe i te inne sms-y bo ludzie coraz mniej wysyłają, a ja złotego środka na to nie mam. Mam zamiar rozwinąć dwa FanPage i na nich pozarabiać, teraz zbieram punkty na addmefast i w piątek zaczynam promocje FP, może szybciej. Póki co mam dwa FP, jak pierwszy rozwinę do 10k to zaczynam z drugim. Te co wcześniej zrobiłem wystawiłem na licytacje, były one tylko po to abym ogarnął FP, jakimi prawami się rządzą Smile
Tak więc jazda od dzisiaj dniówki z SliceThePie po 1 dollara Smile


Dziennik Początkującego - Roben - 10-02-2015 13:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.