Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPALead - Rozliczanie się - Działalność Gospodarcza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CPALead - Rozliczanie się - Działalność Gospodarcza (/Temat-CPALead-Rozliczanie-sie-Dzialalnosc-Gospodarcza-106379)



CPALead - Rozliczanie się - Działalność Gospodarcza - lolekxp - 16-01-2015 11:08

Hej witam wszystkich serdecznie Wink

Mam takie pytanko do bardziej doswiadczonych osob, w sierpniu otworzylem sobie DG na ryczałcie żeby się i rozliczać, spokojnie spać i mieć ryczałt 8,5% oraz ulge ZUS 2 letnia co daje mi ubepieczenie pełne + płace tylko 504zł miesięcznie i to jak narazie najlepsza opcja (wczesniej bylem na umowach o dzieło z serwisami różnymi), no i po przedstawieniu krótkiego info, chciałem zapytać jak z wystawianiem rachunków takim serwisom jak CPALead ? bo zarabiam na Polskich serwisach PPA, SUB SMS itp i wysylam tylko rachunek ktory jest wazny bez podpisow no i wiadomo cały po Polsku... czy do CPALead będę musiał angielsko-języczną wersje przygotować? czy oni w ogóle przyjmują takie rachunki? jeśli zarabiasz w CPALead, w jaki sposob sie z nimi rozliczasz ? (nie musisz szczegolowo ale w skrocie czy jakas umowa czy cos).

Za wszystkie przydatne odpowiedzi oczywiscie rep+++
Pozdrawiam Wink


CPALead - Rozliczanie się - Działalność Gospodarcza - Hybrid1990 - 27-03-2019 14:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.