Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dogecoin qt problemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Dogecoin qt problemy (/Temat-Dogecoin-qt-problemy-106371)



Dogecoin qt problemy - patryk006 - 16-01-2015 01:16

Od sporego czasu zmagam się z mocną uciążliwością standardowego klienta doge ... ktoś ma takie problemy że portfel wiesza się notorycznie nawet jak jest zsynchronizowany ?

W tej chwili nie mogę go nawet włączyć, niby jest włączony pracuje i się synchronizuje (a przynajmniej zwiększa swoją objętość), jednak za **** nie chce otworzyć mi okna, działa jakby był zwinięty w pasku, po najechaniu w miniaturce mam portfel jakby normalnie działało, ale nie chce się zmaksymalizować.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać ? Big Grin


RE: Dogecoin qt problemy - maslanka80 - 30-01-2015 12:39

u mnie styuacja była podobna, dlatego portfel uruchamiam tylko jak mam jakieś konkretne plany i czasami na kilka godzin by się synhronizował. Ogólnie to przyczyną najprawdopodobniej jest jego pojemmność i potrzeba wolnego buforu na dysku. I z dnia na dzień się rozrasta. Do kraników portfel nie jest potrzebny.

I tak się też zastanawiałem czy nie zmienićportfela na usb .

Online dobry jest Block.io