Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! (/Temat-Kolejne-promocje-%E2%80%93-czyli-kolejne-niespodzianki-od-lockerz-10633)

Strony: 1 2 3 4


Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - Razer - 21-07-2010 08:07

Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz!

[Obrazek: promocja.gif]

Lockerz znów zaskakuje. Tym razem „daje Nam” potrójne PTZ za wszystkie czynności, jakie wykonamy na Ich stronie. Zadowoleni? Nawet bardzo, ponieważ jeszcze trwa promocja oglądania każdego filmu x5, tak więc za jeden film można uzyskać aż 60PTZ!

Cytat:Lockerz oczekuje weekendu – świętowanie startuje teraz i trwa do Niedzieli 25 11:59, dajemy wam potrójne PTZ za zaakceptowane zaproszenia, dailies, codzienne logowanie i - z powrotem przez popularność filmów – POTRÓJNE PTZ ZA WSZYSTKIE FILMY W PLAY.

Na koniec mała ciekawostka – każdy, kto zdoła obejrzeć każdy film x5 w czasie trwania promocji „potrójne PTZ” zdobędzie aż… 97 200 PTZ! Cha-Ching!

Jest też zła strona - zapewne czeka Nas podwyżka cen, i to dość znaczna Wink



RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - MotorniczyTramwaju - 21-07-2010 08:48

Powiem tak: iPod touch 4000PTZ, iPad 8000PTZ, Macbook 12000PTZ (według mnie)

Lockerz się tak pyta czy dać gry itp. a tu taki badziew...

Chociaż lepsze PTZ x3 niż nic. Ale szkoda, że do 25 lipca :/

FFFFFUUUUU


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - zdybcio - 21-07-2010 09:31

Cholerka w piątek wylatuje do Hiszpanii. Musze dzisiaj i jutro siedzieć na lockerz i nadrabiać


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - Burned - 21-07-2010 10:26

Ja biorę się za oglądanie filmików, ale ceny to wysoko pójdą w górę, możliwe ze jeszcze na tym restocku będą stare, ale na następnym na bank dadzą wyższe.


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - Szyna - 21-07-2010 10:40

Ja jutro wyjeżdzam :/ no trudno, dzisiaj nabije pare ptz...


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - Dominator - 21-07-2010 10:47

Fajnie, muszę dobić do 10000 PTZ, a mam 7242 - postaram się dobić do 8175 PTZ - moje kochane 300$PayPal$$$


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - Athemis - 21-07-2010 11:28

Promocja niezła, ale ta podwyżka Nas przerośnie, ehh Sad


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - tracerxD - 21-07-2010 11:46

Ja to nie wiem co mam zrobic lockerz wie ze mam konta fake bo anulowali mi nagrode . Jak teraz zaczne ogladac i mi wszystko odejma to ....
wiec nie ogladam Wink


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - rumi - 21-07-2010 15:12

Nie za wszystko co robimy na ich stronie, bo za bonus dailies dostałem tylko 2ptzTongueTongue
Tak na serio fajnie teraz oglądać 5 razy jedno dailies za 3 razy więcejCool


RE: Kolejne promocje – czyli kolejne niespodzianki od lockerz! - xPietrek - 21-07-2010 15:30

A chciałem zgarnąć PayPala na shoppowym restocku :/
Chyba że teraz jeszcze nie podwyższą cen