Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ (/Temat-KONTO-FACEBOOK-POPULARNE-2k-106320)



KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ - prayy - 15-01-2015 16:17

1.Nazwa przedmiotu : Konto facebook
2.Opis przedmiotu : Mam do sprzedania konto facebook, ponad miesiąc aktywności. Bardzo popularne, na chwile obecną 2 132 znajomych + wiele zaproszeń do akceptowania. Konto zweryfikane telefonicznie, profil uzupełniony o zdjęcie profile + zdjęcie w tle i kilka informacji takich jak zamieszkanie, ukończona szkoła, etc. Konto uważane za autentyczne (wystarczy się zalogować i od razu ktoś pisze), dzięki niemu rozwinąłem 2 fanpagem także ma ogromny potencjał.
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW (najszybciej) ewentualnie GG: 12592541
5.Cena : Licytacja od 20zł, zakończenie: 18 Stycznia 2015r godz. 21:00
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal


RE: KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ - Dante_/ - 15-01-2015 21:27

Jesteś zainteresowany sprzedażą teraz bez licytacji? Czekam na odpowiedź na priv.

@Edit
Ewentualnie wezmę udział w licytacji - 20PLN


RE: KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ - prayy - 16-01-2015 11:27

Ok, jak nikt nie przebije ceny to 18 stycznia konto będzie twoje.


RE: KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ - prayy - 17-01-2015 15:20

Konto sprzedane za satysfakcjonującą mnie cenę.


KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ - surfer0700 - 17-01-2015 15:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.


KONTO FACEBOOK - POPULARNE - 2k+ - Klin - 17-01-2015 15:27

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.