Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik swieżaka - skracanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik swieżaka - skracanie (/Temat-Dziennik-swiezaka-skracanie-106317)

Strony: 1 2


Dziennik swieżaka - skracanie - ciaciek1991 - 15-01-2015 15:37

Witam ;D tak jak większosc tutaj postanowiłem założyć dziennik który będzie mnie motywował Big Grin
Jako iż aktualnie szukam pracy postanowiłem sobie wirtualnie dorobić na róznego rodzaju wydatki również wirtualne aby nie "pakować" w to realnych pieniedzy Smile
Aktualnie mam 2 fp:
1. 1500 lajków.
2. 630 lajków.

Bede działał na tych 2 fp, czyli chce je na maxa rozwinąć aby było minimalnie 3k łapek wtedy zaczne bawić sie z 3 fanpage Smile Udostępniam przewaznie się z ludzmi z forum ponieważ są wiarygodni i zyczliwi, randomowe osoby na fp nie zawsze są prawdomówni i nie zawsze wywiązują sie z umowy udostępnienia ;D

Robie tak jak mnie tutaj nauczono czyli 5 linków + fota. Wstawienia co 2-3h od 11 rano do 22.

Jako iż od 2 dni się w to bawie przedstawiam zarobki:
dzien 1 (13.01.2015): 0.30$
dzień 2 (14.01.2015): 0.50$

jutro przedstawie wam kolejny dzień, mam nadzieje iz znajde jakiegoś super użytkownika dzieki któremu wpadnie sporo lajków chociaż na 1 fp i że jutro uda się zarobić w tych samych granicach co dzis albo i wiecej Big Grin


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - Pitek236 - 15-01-2015 15:38

Powodzenia, jednakże proponowałbym sub sms.


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - Voldir - 15-01-2015 18:55

@UP

Niech się uczy zarabiać na czymś innym niż na subach. Niech nie buduje swoich pierwszych zarobków na oszukiwaniu i wkręcaniu ludzi w fake content facepalm

Podoba mi się to i szacun że zaczynasz od shorte. Sam tak zaczynałem i nie żałowałem. Powodzenia Smile


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - .::Nicko::. - 15-01-2015 19:02

Powodzenia, sam tam zaczynałem Heart Dobry FanPage + Dużo grup = $$$ Smile

Ps.
Według mnie lepiej do zdjęcia dać 3 linki i wstawiać je między godzinami 12:00/17:00/20:00


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - ciaciek1991 - 15-01-2015 20:21

dzień 3: 1.34$
jak widać dziś super a do końca dnia daleko Big Grin problemem jest to iż weryfikacja na fake koncie.. musze ogarnąć kolejne zeby nie trzymać fp tylko na realnym koncie, łatwe to nie bedzie bo nawet nie mam za co kupić tego konta , trzeba kombinować Big Grin..
Musialem wybrać shorte... nie lubie kombinowania, oszukiwania itp itd, bo potem mnie sumienie gryzie, eh uroki bycia wrażliwym.


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - Kowi11 - 15-01-2015 20:31

@Voldir
Prosze cię Big Grin Nie pisz że SUB SMS to fake conntect , ponieważ to jest konkurs , i kto go wygra to np dostanie to doładowanie Smile


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - Pitek236 - 15-01-2015 20:33

@Voldir ale jeśli chce mieć jakieś poważne pieniądze to skracanie Ci tego nie zapewni. A co do subów, wkręcanie ludzi? Regulamin jest więc easy


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - ciaciek1991 - 15-01-2015 20:36

Panowiee Big Grin ja juz troche lat mam, niedługo trzeba sie brać za realne pieniądze i realną prace tak wiec nie myśle tu o dużych kwotach a shorte jest oki bo wystarczy mi na jakies tam wirtualne wydatki gre, skiny do cs czy cos takiego o ile wytrwam i nie zablokują mi kont Big Grin


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - ingro85 - 15-01-2015 20:38

jakie posiadasz FP erotyczne?? gratuluje oby tak dalejSmile bede śledził


RE: Dziennik swieżaka - skracanie - ciaciek1991 - 15-01-2015 20:40

Tak, są to fp o tematyce erotycznej Smile wszystko idzie ladnie pieknie, tylko to blokowanie kont wrrrr Big Grin szukam po znajomych jakiegos stabilnego , bo realnego konta nie chce w to mieszac Big Grin