Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: [CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs (/Temat-CEX-IO-darmowy-voucher-na-0-1-ghs-106293)



[CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs - Ebisu - 15-01-2015 10:26

CEX.IO jest to platforma zajmująca się rynkiem kryptowalut.
W tym serwisie możemy dowolnie wymieniać nasze BTC, LTC, DOGE, dollary i euro na inne waluty lub moc obliczeniową by kopać jeszcze szybciej w chmurze.
Program godny polecenia zwłaszcza, że współpracują z największa kopalnią GHash.IO

Korzystam już z tej platformy od pewnego czasu i wszystkie moje Litecoiny, Dogecoiny pozyskane z faucetów lokuję w CEX.IO i wymieniam na GH/s czyli moc obliczeniową.

Dla każdego kto zarejestruje się z mojego linka oferuję voucher na 0,1gh/s co daje nam start na kopanie w chmurze Smile
Link: https://cex.io/r/0/ErykBartnik/0/
Życzę wysokich zarobków!


RE: [CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs - patryk006 - 15-01-2015 10:41

Powiem tak, mam 4-4,5 ghz tam, nie wchodziłem ze 2 miesiące, teraz odwiedzam cex.io a mój stan btc jest na MINUSIE, płacę większe opłaty niż kopię, gdzie tu logika ?


RE: [CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs - Ebisu - 15-01-2015 10:48

Jest to spowodowane tym że CEX.IO jest w trakcie zmiany dostawcy mocy obliczeniowej. Tymczasowo kopanie w chmurze zostało wstrzymane i tylko czekamy aż platforma dopnie wszystko na ostatni guzik z nowym dostawcą.


RE: [CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs - Krakersik - 15-01-2015 10:49

Nie opłaca się pakować na cex BTC z faucetów Undecided


RE: [CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs - patryk006 - 15-01-2015 20:14

to oczywiste że nie Wink, wypłacać i trzymać, ewentualnie sprzedawać ... ale wolę trzymać jak nie muszę wydawać Wink


RE: [CEX.IO] darmowy voucher na 0,1 ghs - Ebisu - 16-01-2015 12:36

temat do zamknięcia Wink
Vochery oddane