Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie podstawy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie podstawy (/Temat-Pozycjonowanie-podstawy-106228)

Strony: 1 2


RE: Pozycjonowanie podstawy - kamisucha - 20-02-2015 12:45

A zmiany zachodzą non stop i czasami ciężko za nimi nadążyć. Trzeba być po prostu na bierząco i po jakimś czasie wyrobisz w sobie pewną dozę "wyczucia". Będziesz w stanie przewidzieć co za jakiś czas okaże sie nieskuteczne a co dalej będzie skuteczne ;]


RE: Pozycjonowanie podstawy - Golona - 20-02-2015 20:54

A jest jakaś strona na której można na bieżąco sprawdzać zmiany dotyczące SEO?


RE: Pozycjonowanie podstawy - aneta-milecka - 26-02-2015 17:26

pozycjonowanie jest bardzo pracochłonne lecz warto się tym zająć nawet samemu, wczoraj znalazłem na FB informacje na temat webinaru na żywo na temat "Jak Zacząć Bezpiecznie Pozycjonować Stronę W Google I Zdobywać Dzięki Temu Codziennie Klientów" prowadzonego przez Sławka Gdaka. Myślę że warto się podszkolić w tym temacie, link dla zainteresowanych tutaj


RE: Pozycjonowanie podstawy - full2000 - 27-02-2015 18:03

Podstawy seo http://www.forum.optymalizacja.com/forum/33-dla-poczatkujacych/


RE: Pozycjonowanie podstawy - examer - 02-03-2015 11:01

Polecam semalt.com dość przejrzyste i rozbudowane.


RE: Pozycjonowanie podstawy - esterprzester - 03-03-2015 16:49

(20-02-2015 20:54)Golona napisał(a):  A jest jakaś strona na której można na bieżąco sprawdzać zmiany dotyczące SEO?

Multum blogów. Ja mogę polecić Seo Zgreda albo blog Marty Gryszko ;]


RE: Pozycjonowanie podstawy - wasia90 - 05-03-2015 00:29

Jeżeli pozycjonowanie sprowadzałoby się tylko do trzech punktów, to firmy pozycjonujące nie żyły by tak dostatnie jak żyją Wink Podstawy są dobre, zrób pierwsze trzy punkty i dodaj jeszcze czwartą czyli dodawanie wartościowej treści. To zajmie ci kilka(naście) tygodni, w tym czasie na pewno naczytasz się o kolejnych etapach poprawiania wyników w googlu


RE: Pozycjonowanie podstawy - Randydowd - 10-03-2015 14:24

Może tutaj też zapytam. Czy waszym zdaniem opłaca się inwestowanie czasu w naukę zagadnien seo czy lepiej zainwestować w obsługę specjalisty? Jest to dodatkowy temat, na który trzeba poświęcać czas. Wiem, że to jest ważne dla ruchu na naszej stronie i szukanie nowych odwiedzających ale pytanie jaki jest stosunek zachodu do zysku. Czy za 50-100zł miesięcznie mogę ogarnąć jakąś dobrą i stałą obsługę? Widziałem jakieś firmy pozycjonujące nawet za 300 zł za rok ale to raczej masówka a mi zależy na budowaniu coraz wiekszego zasiegu z miesiaca na miesiąc.