Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
clikrev.com PŁACI instant minimum 2$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: clikrev.com PŁACI instant minimum 2$ (/Temat-clikrev-com-PLACI-instant-minimum-2-106205)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


clikrev.com PŁACI instant minimum 2$ - dorbiel - 14-01-2015 01:51

clikrev.com strona internetowa, podobna jak Paidverts-140%
clikrev.com - serwis zarobkowy typu PaidVerts ale z mniejszym udziałem przychodów (140%) został uruchomiony 12.01.2015

Co to jest clikrev.com?
clickrev.com jest unikalną platformą reklamy i marketingu.

Jak mogę dołączyć do programu?
Wystarczy wcisnąć przycisk rejestracji w mniej niż 3 minuty można mieć własne konto.

Nie chcę być członkiem, mimo to mogę reklamować?
Tak, masz oddzielne reklamy i wiele typów reklam do wyboru po rejestracji

Jakie płatności procesor akceptujecie dla zakupu reklamy ?
Akceptujemy Solidna Zaufanie płatna, PayPal, Egopay, Payza, Payeer i Perfect Money

Jakie płatności procesory akceptujecie użytkowników?
Akceptujemy Solidna Zaufanie płatna, PayPal, Egopay, Payza, Payeer i Perfect Money

Jakie są wymagania, aby dołączyć?
Musisz mieć co najmniej 18 lat. Jeśli masz Solidna zaufania Pay, PayPal, Payza, Payeer, Perfect Money i EgoPay możesz zacząć już dziś!
Członkowie muszą przeczytać nasze REGULAMIN przed przystąpieniem.

Co to jest usługa płacimy za?
Płacisz za reklamy w zależności od wyboru.

Czy mogę być DARMO członkiem?
Tak można być darmo jako wolny członek i zarobić tylko z reklam do 0,008 dolarów / reklamy oraz z prowizji za polecenie, które wynosi 10% (1 poziom) z każdego skierowania zakupu.


Ile mogę zarobić od każdego Ad Package?
Gdy kupujesz pakiet reklam otrzymasz urządzenie w swoim AdPacks które generują powrót do 7 dolarów (kwota ta nie jest zagwarantowane, że będzie zarobiona w określonym czasie), upewnij się, aby kliknąć co najmniej 6 reklamy codziennie w celu zwiększenia swoich zarobków

Co mogę zarobić na kliknięcie?
Możesz kliknąć tylko reklamy, gdy masz aktywne pozycje Pakiet reklamowy (który kosztuje 5 $), można otrzymać dodatkowe pieniądze na kliknięcia tylko z 6 ogłoszeń dziennie, klikając więcej nie będzie zwiększysz swoich dochodów.
Kwota podana / kliknięcie zależy od całego pakietu reklamy zakupy i sprzedaż ogółem strona internetowa reklama.

Czy muszę kliknąć wszystko, aby zarobić?
Możesz wybrać, aby nie kliknąć, ale można zarobić mniejsze dochody codziennie. Kliknięcie co najmniej 6 reklam dziennie daje natychmiastowe bonusy w swoim bilansie.

Jak można zapłacić i kiedy?
Wysyłamy każdą płatność na konto procesora płatności maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu życzenie. Prowizje uzyskane z skierowań są wypłacane od razu na Twoje konto

Czy to MLM, Matrix, HYIP,
Nie ma mowy! Właśnie dlatego dostarczamy ilość ogłoszeń z całkowitej sprzedaży reklamy z wszystkich członków!

Jaka jest minimalna kwota wycofania?
Minimalna kwota wypłaty to $ 2 i maksymalna wynosi $ 4000 / dzień.

6 reklam za 0.10$
Za poleconego 10%


Link do rejestracji: http://www.clikrev.com/?r=dori - POMAGAM

Czysty: http://www.clikrev.com - NIE POMAGAM


RE: clikrev.com - dorbiel - 14-01-2015 09:54

Zaryzykowałam, wykupiłam 1 adpack za 5$ i powoli na koncie centów przybywa dori 0.02737564


RE: clikrev.com - dorbiel - 14-01-2015 21:36

Konto powoli rośnie "0.13835271"

Już jest 0.198790


RE: clikrev.com - siopek7 - 21-01-2015 22:49

jak teraz sytuacja na pokładzie wygląda? ile już się uzbierało?


RE: clikrev.com - Krakersik - 21-01-2015 22:51

Też jestem ciekawy Big Grin


RE: clikrev.com - BertoneTurbo - 22-01-2015 15:00

tez wykupilem na probe 1 pakiet. bez pakietu wyklikalem 0,01 zobaczymy czy sie w ogole oplaca tam cokolwiek inwestowacSmile

na razie od razu po wykupieniu wpadlo mi $ 0.00098684. z czego
Account Balance $0.01078947
Re-purchase Balance $0.00019737


RE: clikrev.com - ByIdes - 22-01-2015 15:41

Ciekawa sprawa, chyba w to zainwestuje Smile


RE: clikrev.com - punktner - 22-01-2015 20:53

hej,

zarejestruje sie z Twoje refa, ale moze odpalisz jakis refback Smile


RE: clikrev.com - BertoneTurbo - 22-01-2015 21:59

wrocilem z treningu a tu juz cos sie naliczylo Wink

Account Balance $0.03938352
Re-purchase Balance $0.00734588


RE: clikrev.com - Krakersik - 22-01-2015 22:07

Czyli rozumiem że jeśli kupię dajmy na to 8 paczek reklam za 40$ to jedyne co muszę robić żeby zarabiać to kliknąć 6 reklam dziennie?
Zarobki rozkładają się na account balance i na re - purchase? Ile procent? Czyli muszę reinwestować?