Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik poszukiwacza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik poszukiwacza (/Temat-Dziennik-poszukiwacza-106190)



Dziennik poszukiwacza - Pawel725791 - 13-01-2015 22:48

Witam. Postanowiłem założyć swój własny dziennik pracy co może przyczyni się to tego ze inni nie będę poddawać się przez pierwsze dni, w których nic nie uda się zarobić...

Wiadomo im więcej próbujemy tym szybciej cos osiągniemy ważne aby myśleć czy na sposób który wymyśliliśmy sami byśmy sie nabrali? Jesli tak to juz masz 50% sukcesu drugie 50 to dobra reklamaSmile

Jesli chodzi o mnie szukałem różnych dodatkowych internetowych źródeł dochodu od klikania likow za punkty gdzie zarobiłem 5zl lajkuj.pl po substrykcje sms gdzie za czasów easysuba(rok temu) Zarobiłem okolo 3000zl gotowka ta byla jak najbardziej realna. W ostatnich dniach Znowu na chwilkę przysiadłem i znalazłem calkiem ciekawa nisze ktora daje mi calkiem fajny zarobek o ktorym tutaj mowa. A wiec zaczynamySmile

Dzień pierwszy.
Rejestracja na Leadmore, szybko znaleziona nisza i niestety zarobek 0zl

Dzień drugi.
Udoskonalenie patentu oraz ,,spam"? Jesli tak to można nazwać... W każdym bądź razie zarobek za kilka minut to 48zl

Dzień trzeci.
Zmiany w patencie niestety nie poszły na dobre i przez to zarobek dzisiaj wyniósł 24zl
Zleciłem pierwsza wypłatę i czekamy na gotówkę.
Lecz w tym czasie działamy dalej!


Dziennik poszukiwacza - Hybrid1990 - 29-11-2019 19:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.