Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex Affiliate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Forex Affiliate (/Temat-Forex-Affiliate-106184)



Forex Affiliate - Anthony - 13-01-2015 22:24

Witam!

Nie odnalazłem wątku dotyczącego programu afiliacyjnego Forex Affiliate - jednego z najdłużej funkcjonujących z tej niszy. Dlatego postanowiłem, że napiszę o nim parę słów.

W ramach programu promujemy istniejącego od 2003 roku brokera Easy Forex.
Forex Affiliate oferuje różne modele prowizyjne. Mamy możliwość wyboru wg. jakiego modelu działamy. Osobiście wydaje mi się, że rozwiązanie hybrydowe, a więc połączenie CPA i rev share, w większości przypadków jest najkorzystniejsze. Możemy w nim liczyć na CPA do $300 i do 40% udziału w zyskach. W przypadku zdecydowania się tylko na CPA wysokość prowizji uzależniona jest od liczby pozyskanych klientów, w przypadku Polski wygląda to następująco:
1-5 klientów - $500
6-10 klientów - $550
10+ - $600

Istnieje również możliwość uzyskiwania tylko udziału w zyskach.

Wypłaty zarobionych prowizji realizowane są poprzez przelewy bankowe około 15 dnia każdego miesiąca. Można też otrzymywać prowizję na kartę oferowaną przez Easy Forex. Minimalna kwota do wypłaty to $350.

Program oferuje funkcjonalny panel z pełnymi, aktualizowanymi praktycznie na bieżąco, raportami dotyczącymi pozyskiwanego ruchu oraz aktywnością zdobytych klientów. Ponadto spory wybór kreacji reklamowych i bezpośrednich linków partnerskich. Kontakt z polskim oddziałem raczej bez zastrzeżeń. Działam z nimi już ponad 2 lata i mogę szczerze polecić.

ref link -> KLIK

czysty -> KLIK

PozdrawiamSmile