Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Jak Ci się podoba ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Jak Ci się podoba ? (/Temat-Zamkniety-Jak-Ci-sie-podoba-10617)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Jak Ci się podoba ? - Magnus - 20-07-2010 21:26

Jak Ci się podoba system 5x filmików ?



RE: Jak Ci się podoba ? - MotorniczyTramwaju - 20-07-2010 21:37

Głowa u nich nie pracuje, tylko chęć do zarabiania kasy Tongue bo kasę mają od filmika, więc na PTZ x3 nie zarabiali :/


RE: Jak Ci się podoba ? - Kilol - 20-07-2010 22:04

Ostatnia odpowiedź... Nie dość, że codziennie dodają po ok. 10 filmików, albo i więcej, to jeszcze mamy je oglądać x5 PTZ ?!
Dzięki.


RE: Jak Ci się podoba ? - paskur - 20-07-2010 22:24

Oczywiście ostatnia, po huj ja mam 5x ogladac jak i tak na to nie patrze, jeszcze te pol godzinne filmy zal...


RE: Jak Ci się podoba ? - Szyna - 21-07-2010 00:33

Oczywiście, że wybrałem ostatnią odpowiedź. Dla mnie to jakieś wielkie nieporozumienie. Ciekawe czy ktokolwiek siedzi całe dnie przed kompem i ogląda wszystkie filmiki... Ja nawet 1/3 nie obejrzalem, wole wyjść na dwór.


RE: Jak Ci się podoba ? - Dominator - 21-07-2010 18:57

(21-07-2010 00:33)Szyna napisał(a):  Oczywiście, że wybrałem ostatnią odpowiedź. Dla mnie to jakieś wielkie nieporozumienie. Ciekawe czy ktokolwiek siedzi całe dnie przed kompem i ogląda wszystkie filmiki... Ja nawet 1/3 nie obejrzalem, wole wyjść na dwór.

To uzbieraj choć PTZ za tą 1/3 filmów bo teraz nagrody będą strasznie drogie !
I zbieraj też na następne restocki.

Dzięki akcji 5xTimes&3xPTZ zebrałem już 4000 PTZ


RE: Jak Ci się podoba ? - kreatywny - 21-07-2010 19:33

Dla nas to nie za dobrze, ale rozumiem Lockerz.com bo chcą jak najwięcej zarobić. Za to że ich filmy oglądamy i to w dodatku 5x to mają ciut większy budżet. Mam nadzieje że to przełoży sie choć trochę na ilośc nagród na restocku.


RE: Jak Ci się podoba ? - Satan - 23-07-2010 21:12

Mi nie podoba się te 5xFilmiki. Nie mam zamiaru oglądać każdego filmiku 5 razy xd


RE: Jak Ci się podoba ? - Dominator - 23-07-2010 21:30

Podoba mi się bardzo.


RE: Jak Ci się podoba ? - Daminn - 23-07-2010 21:56

Co wam przeszkadza 5x? Nie podoba się obejrzyj raz, a nie płaczecie że mało czasu, że robią to dla kasy, że nie będziecie tego oglądać, a kto wam każe?