Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy PaidVerts może upaść? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Czy PaidVerts może upaść? (/Temat-Czy-PaidVerts-moze-upasc-106106)

Strony: 1 2 3 4


Czy PaidVerts może upaść? - WuJeKuBa - 12-01-2015 21:17

Cześć! Czytałem, że PaidVerts jest o wiele lepsze od DigAds, bo DigAds jest to tylko kopia PaidVerts i w dodatku na DigAds jest gorszy admin. I to są dwa takie + PaidVerts, ale czy może ono upaść, czy nic na to nie wskazuje, czyli trzyma i się będzie trzymać zajebiście? Ponieważ chciałbym mieć pasywny dochód z takiej inwestycji. Czy może lepiej na początek się zabezpieczyć, czyli inwestować wziąć 50%, później znowu reinwestować i wziąć 50% i sobie gdzieś zostawić tą kwotę w razie W? Bo jeśli upadnie paidverts, a digads sie bedzie trzymac (co jak dla mnie jest nie możliwością, żeby paidverts się krócej trzymało od digads), to zainwestuje w to drugie na wszelki wypadek, ale mówią pozory mylą, więc dlatego takie zabezpieczenie warto zrobić.

Czekam na wasze opinie i radę! Wink


RE: Czy PaidVerts może upaść? - PremAccHack - 12-01-2015 21:20

Moze upasc teraz, jutro, pojutrze, za rok, za 10lat. Caly czas jest ryzyko w DigAds nie oplaca sie inwestowac szkoda kasy - caly czas sa jakies problemy.


RE: Czy PaidVerts może upaść? - czonczuch - 12-01-2015 21:30

Stanowczo odradzam digadz!


RE: Czy PaidVerts może upaść? - surfer0700 - 12-01-2015 21:31

Yyyy... No jasne że może upaść. Jak wszystko. W dziedzinie zarabiania nic nie trwa wiecznie. Smile
Lecz sam fakt iż coś może upaść, nie oznacza że nie można na tym zarobić. Trzeba po prostu wiedzieć kiedy zacząć i kiedy skończyć.


RE: Czy PaidVerts może upaść? - WuJeKuBa - 12-01-2015 21:53

OK, dzięki panowie Wink


Odp: Czy PaidVerts może upaść? - maxiu170 - 02-02-2015 00:48

Zarowno digadz i paidverts moze upasc bo sa to zwykle piramidy Wink jednak odpowiednia strategia i napewno wyjdziesz na swoje Wink


RE: Czy PaidVerts może upaść? - Kasjer - 02-02-2015 08:09

Jakiś czas temu myśleliśmy że Grecja to bogaty kraj który nie ma szans upaść...

Co do PaidVerts... W grudniu krążyły plotki, że MTV ma 2 miliony $ długu i z końcem roku system upadnie (PV poleci po MTV jak to część piramidy), niecały miesiąc później Jo (szef szefów ^^) pochwalił się mega zyskami które były większe niż przypuszczał i wypłacił od mnóstwa kasy.

Patrząc na 4-krotny (???? nie pamiętam dobrze) wzrost dywidend (jakoś miesiąc temu??) z udziałów powiedziałbym, że PV jest jak na razie (3 miesiące) "pewne". (wiem że dane są nieaktualne i nazbyt ogólne Tongue)

"Pewne" - dlatego że istnieje możliwość że Jo uderzy w drzewo (odpukać) i PV oraz MTV się rozsypie np za 3 dni Smile

Długa odpowiedź dla dlugiego pytania

(Dane mogą być nieaktualne i posiadam je w wyniku łażenia po forum PV - mogą być także kłamstwem, jeżeli chcesz inwestować większą sumę to radzę przejrzeć wszystkie regulaminy, fora, opinie i zapytać matkę. Ja nie chce być odpowiedzialny za jakąkolwiek stratę, więc nie bierz sobie mojej odpowiedzi do serca Tongue )



Streszczenie wypowiedzi:

"Moze upasc teraz, jutro, pojutrze, za rok, za 10lat." Smile


RE: Czy PaidVerts może upaść? - Pablinho - 04-02-2015 23:37

Może upaść, ale kiedy to nie wiadomo. Póki co jest dobrze Big Grin


RE: Czy PaidVerts może upaść? - Styler - 04-02-2015 23:59

Podsumowując korzystaj póki możesz.


RE: Czy PaidVerts może upaść? - 8gruzin8 - 05-02-2015 00:10

Kto nie ryzykuje szampana nie spija.