Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z PC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z PC (/Temat-Problem-z-PC-106100)

Strony: 1 2


Problem z PC - SureQ - 12-01-2015 19:03

Mam WinXP
Gdy właczam komputer to , wszystko gra tylko do pewnego momentu.
http://tnij.org/zebd6p1
Nie chce mi załadować pulpitu.

W czym jest problem ? Co poradzicie ?
Kazda pomoc nagradzam rep


RE: Problem z PC - BabciaSamoZlo - 12-01-2015 19:07

Spróbuj wejść przez tryb awaryjny i cofnąć ostatnie zmiany.


RE: Problem z PC - Kickster - 12-01-2015 19:08

zmień system xD

Podczas włączania wciskaj F8 wyskoczy Ci menu do wyboru w jaki sposob wlaczyc komputer, próbuj po kolei, awaryjny jak sie nie wlaczy to , tryb przywracania usług katalogowych, jezeli taki bedzie, jak się nie wlączy też to serio radzę format ;p


RE: Problem z PC - SureQ - 12-01-2015 19:10

A może to zasilacz ?


RE: Problem z PC - TeYroXOfficial - 12-01-2015 19:11

Mi to wyglada na uszkodzony system skoro nie chce zaladowac. Tak jak poprzednicy pisali, Tryb awaryjny i cofnij system do jakiegos punktu przywracania. Jak to nic nie da to format i zmien system na nowszy


RE: Problem z PC - Kickster - 12-01-2015 19:12

wątpie bo wtedy w ogole by się nie załączał


RE: Problem z PC - awarek - 12-01-2015 19:14

Miałem juz to nie raz oddawałem do znajomego i za czekolade to mi zrobił. Wiem że nie włączał się to wymienił zasilacz ale użyj przywracanie danych


RE: Problem z PC - Adriano42 - 12-01-2015 19:36

A ile miejsca na dysku z systemem masz (na tej partycji z systemem). Bo ja miałem raz ok. 25 GB i system nie chciał się też załadować, tylko to było chyba przy 7, albo Xp dokładnie już nie pamiętam. W każdym bądź razie były rozwiązania od kumpla: Reinstall systemu albo uruchamiać tyle aż załaduje, wybrałem opcję pierwszą Big Grin


RE: Problem z PC - Devil877 - 12-01-2015 20:37

Przywracanie systemu będzie miało sens jeżeli wcześniej zrobił taki punkt przywracania , w trybie awaryjnym możesz przeskanować system czy nie masz jakiegoś wirusa , ewentualnie "przywrócić ostatnie działające ustawienia" coś takiego powinno pisać w menu wyboru po wciśnięciu F8 oprócz trybów awaryjnych .


RE: Problem z PC - SureQ - 13-01-2015 20:09

Tryb awaryjny nie dziala Sad(


Na ile % moze byc to zasilacz ?