Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Dziennik Pracy] by Skracacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [Dziennik Pracy] by Skracacz (/Temat-Dziennik-Pracy-by-Skracacz-106080)



[Dziennik Pracy] by Skracacz - Skracacz - 12-01-2015 17:53

witajcie, założyłem specjalnie tutaj konto aby stworzyć ten dziennik. Chcę zarobić trochę kaski na skracaniu. Mam pewne pomysły, które chcę zrealizować. Zapraszam do śledzenia.

W grudniu przypomniałem sobie, że istnieje coś takiego jak adf.ly. Wrzuciłem 2 linki w neta:
[Obrazek: 7Uc8eg.jpg]

W styczniu doszedł kolejny link, i wygląda to tak na tą chwilę:
[Obrazek: lDw9ub.jpg]

Wczoraj padł rekord dniówki: 0.08$. Wiem, szok.

Na razie to są tylko takie beta testy, ale mimo wszystko wrzuciłem screeny, aby fajnie było widać postęp. Ustaliłem 20 dniowy plan, i jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to zacznę go realizować za 2dni. Pozdro!


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - .::Nicko::. - 12-01-2015 17:57

No nieźle.
Powodzenia Wink


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - Mailowiec - 12-01-2015 20:19

Powodzenia Smile


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - Skracacz - 13-01-2015 22:18

Dzięki ludzie Wink Wczoraj kolejny rekordzik, hue hue:
[Obrazek: Swc3bf.jpg]

Jak narazie to ten dziennik może dla niektórych wyglądać jak komedia, ale wytłumaczę wam jaki mam plan. Oto screen z serpmonstera, gdzie śledzę pozycję pewnej stronki, którą stworzyłem w google w celach testowych:
[Obrazek: cDCFZn.jpg]
Nie mogę powiedzieć jaka to stronka ani nic więcej na ten temat, bo to moja własna metoda ^^
Poprzednim razem, gdy robiłem taki test, strona wchodziła do TOP10 w amerykańskim google 7 albo 8 dnia (nie zapisałem, nie pamiętam). Jak widać na screenie wyżej dzisiaj jest 6 dzień i strony wogóle nie ma w google. Być może jutro strona wskoczy do topki i będę mógł zacząć pracę, gdyż będę miał potwierdzenie, że metoda nadal działa. A jeśli tak jest to zakładam 2 tys takich stronek i rozkładam cała pracę na 20 dni. Codziennie po 100 stronek. Jeśli na każdą stronkę wejdzie dziennie po 10 UU co da mi od 2 centów do 4, to przy 2 tysiącach takich stronek przy 0.02$ za 10 UU będę miał 40$ dziennie. Czy się uda? Zobaczymy, jak się uda będzie kosmos, Pozdro!


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - RejzoR - 13-01-2015 22:21

Postępy całkiem niezłe, w jaki sposób rozpowszechniasz linki? Standardowy spam na grupach FB?

EDIT: Fail, nie doczytałem posta Tongue


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - Voldir - 13-01-2015 22:21

Pierwszy raz widzę taką metodę ale sam jestem bardzo ciekawy efektów. Ile Ci tam będzie wpadać dziennie, pracując w ten sposób. Bardzo ciekawe. Na pewno będę zaglądał Smile

Tylko czy nie lepszym sposobem było by stworzenie sobie automatu w postaci kilku/kilkunastu FP jeśli chcesz działać masowo? Planowałbyś posty na tydzień i pewną część miał byś z dyńki, że tak powiem Smile

Przy jednym FP 3.3k wpadało mi dziennie od 2 do 2.5$ Smile


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - broofie - 13-01-2015 22:37

Nie czaje o co chodzi z tymi stronkami ale jestem ciekaw efektow.


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - Skracacz - 13-01-2015 22:38


(13-01-2015 22:21)RejzoR napisał(a):  Postępy całkiem niezłe, w jaki sposób rozpowszechniasz linki? Standardowy spam na grupach FB?
linki rozpowszechniam w ten sposób, że po prostu je wklejam, a obok piszę, że to jest coś tam, jakaś nisza, popularna lub mniej (tu chodzi tylko o 10uu dziennie) Potem stosują trick aby wypozycjonować stronkę z linkiem w google, i presto, czy jak to się tam pisze.
(13-01-2015 22:21)Voldir napisał(a):  Pierwszy raz widzę taką metodę ale sam jestem bardzo ciekawy efektów. Ile Ci tam będzie wpadać dziennie, pracując w ten sposób. Bardzo ciekawe. Na pewno będę zaglądał Smile

Tylko czy nie lepszym sposobem było by stworzenie sobie automatu w postaci kilku/kilkunastu FP jeśli chcesz działać masowo? Planowałbyś posty na tydzień i pewną część miał byś z dyńki, że tak powiem Smile

Przy jednym FP 3.3k wpadało mi dziennie od 2 do 2.5$ Smile
Tylko że ja wolę zrobić coś bardziej auto-pilotowego, hehe Smile Specjalnie robię to w taki sposób, że linki są bardzo dobrze wypozycjonowane, i sobie spokojnie czekają aż ktoś wejdzie. Do pozycjonowania stosuję pewien trick, i w sumie to jest moja cała metoda. Spamowanie na grupach średnio mi się widzi, ale w taki sposób też zarobić można, wiadomo Smile

(13-01-2015 22:37)broofie napisał(a):  Nie czaje o co chodzi z tymi stronkami ale jestem ciekaw efektow.
sorry, ale właśnie specjalnie tak piszę, bo nie mogę się sprecyzować. Gdybym napisał to konkretniej to każdy mógłby wykminić i używać tej metody. Mógłbym ją wytłumaczyć nawet siostrze i by ogarnęła.


RE: [Dziennik Pracy] by Skracacz - Voldir - 13-01-2015 23:32

Nie będę dopytywał w sumie o co chodzi bo to Twój własny sposób i nie masz obowiązku go zdradzać ale jestem mega ciekawy efektów Twojej pracy. Powodzenia Smile