Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennkik Pracy - Story - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennkik Pracy - Story (/Temat-Dziennkik-Pracy-Story-106077)



Dziennkik Pracy - Story - Story - 12-01-2015 17:38

Hej witajcie, ja jestem Marcin a to jest mój dziennik. Tak, prowadziłem kiedyś podobny ale to było dawno i nigdy nie byłem tak zdeterminowany Smile Od wczoraj próbuję sił w sub sms, bawię się czasami na shorte oraz lecę na autopilocie z PPA/PPI.
Posiadam jedno konto na facebook z dużym stażem, na razie skupiam się na przemyślanym jeśli tak to można nazwać spamem. Posiadam własny FP 3k lajków który reaktywowałem i na nim też coś próbuje zdziałać. Posiadam także stronę pod PPA z kilkunastoma oklepanymi niszami i leci mi na autopilocie, dzięki temu zarobiłem na FC 4.5$ Jerk2. Do PPI wrzuciłem kilka filmów na YT i tak mi wpada po troszku czasami i mam na Perinstallbucks 2.5$ 2

Podczas pisania tego posta dostałem bana na pisanie postów i dołączania do grup do 26 stycznia pokerface no pochlastam się...
Zarabiam na Firesub
Statystyki z wczoraj ze spamu od 15:
Kliknięcia - 81
UU - 60
Leady - 0


Statystki z dzisiaj z 17.30
Kliknięcia - 33
UU - 21
Leady - 0 pokerface


Z innych form zarobku będę podawał statystyki tylko jak coś fajnego mi wpadnie. Jak ktoś doświadczony będzie to czytał i ma jakieś cenne porady to proszę o kontakt Wink

Zbieram na BMW E46 i prawko. Mam na to 15 miesięcy Big Grin
Cel na styczeń - 100zł

Dzień pierwszy dziennika
0/100



RE: Dziennkik Pracy - Story - Tropek - 12-01-2015 19:22

jestesmy na takim samym poziomie mozna powiedziec, tez dopiero zaczynam Smile


RE: Dziennkik Pracy - Story - Kickster - 12-01-2015 20:34

jakbys chcial grupy do spamu to pisz Jerk


RE: Dziennkik Pracy - Story - Story - 12-01-2015 20:36

Bardziej widziałbym konta .. dostałem bana do 26 na swoim ;_;


RE: Dziennkik Pracy - Story - Mailowiec - 12-01-2015 20:40

Powodzenia Jerk2


RE: Dziennkik Pracy - Story - Story - 13-01-2015 18:10

Dzięki. Nadal mam zbanowane konta, na nowo założone dostaje weryfikacje od razu, przeżywam ciężkie chwile na początku smutny
Jedyne UU wpadają z FP ale to są średnio 10 UU :/ No nic próbuję dalej !

Dzień 2
0/100



RE: Dziennkik Pracy - Story - Voldir - 13-01-2015 20:24

Jeśli zbierasz na Bete E46 i na prawko to cel miesięczny jest troszkę za niski. E46 - tka kosztuje od 8 do 15 kafli. Prawko to też wydatek pewnie rzędu ok. 1.5k. Napisałem około bo nie znam cen w Twoim mieście jak to wygląda. Ja 5 lat temu zrobiłem prawko za 1200 zł a jeździłem Audi 80 B3 z 90 roku. Teraz śmigam Astrą z 92 roku w hatchbaku ale jeszcze jakieś pół roku i myślę nad zmianą auta i kupnem czegoś innego ale już w Niemczech bo wyjeżdżam w kwietniu na stałe Smile

Zamów sobie darmowe startery ze strony Play. Na siebie możesz wziąć 3 startery ale zamów też na rodzinę po 3 sztuki i jazda. Drugą opcją jest kupno starterów. Na Allegro możesz kupić jakieś 100 starterów za ok 20-30 zł Smile


RE: Dziennkik Pracy - Story - Story - 14-01-2015 17:54

Dzięki za rady ! Cel za niski, bo dopiero zaczynam Smile Za Betkę celuje w okolicach 9-11 kafli Wink Dowiedziałem się że będę miał prawko za darmo ze szkoły Smile


RE: Dziennkik Pracy - Story - Bandyta - 14-01-2015 17:56

Bede obsewował, powodzenia Big Grin


Dziennkik Pracy - Story - Hybrid1990 - 28-11-2019 14:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.