Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowy zarobek dla wszystkich zarabiających na skracaczach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dodatkowy zarobek dla wszystkich zarabiających na skracaczach (/Temat-Dodatkowy-zarobek-dla-wszystkich-zarabiajacych-na-skracaczach-106063)



Dodatkowy zarobek dla wszystkich zarabiających na skracaczach - Panco122 - 12-01-2015 14:50

Z góry uprzedzam, że nie wiem czy wybrałem dobry dział. Ale przechodząc do rzeczy. Większość osób, które zarabiają na skracaczach dodaje linki do gifów(przeważnie okołoerotycznych).

Wpadł mi więc do głowy taki pomysł. Ja prowadzę stronę internetową z takimi właśnie gifami. Mam już tam całkiem dużą bazę, więc wrzucający będzie mógł po prostu wybierać codziennie jakieś gify i udostępniać. Dodam, że skrócony link z mojej strony wygląda o wiele ciekawiej, niż zwykły link shorte. Jak dodasz mój link, pojawia się miniatura, opis, wygląda to jak zwykły link do strony, a to generuje więcej kliknięć.

No tak, ale co proponuje w zamian?

Osobom, z którymi nawiąże współpracę płacił będę za każde 1000 wejść w linki na podstawie danych ze statystyk fanpejdży.

Jak to ma wyglądać w praktyce?


Ty wybierasz jeden z gifów na mojej stronie i skracasz go sobie, po czym udostępniasz na fb. Zarabiasz na skracaczu, tak jak zarabiałeś, a dodatkowo ja płacę Ci za każde 1000 kliknięć. Nic nie tracisz, a zyskać można dużo !

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę pisać na pw, wszystkie szczegóły do ustalenia indywidualnie


RE: Dodatkowy zarobek dla wszystkich zarabiających na skracaczach - WhoSayKo - 12-01-2015 17:33

wchodzę w to, napisałem PW Big Grin


RE: Dodatkowy zarobek dla wszystkich zarabiających na skracaczach - Panco122 - 20-01-2015 17:25

Oferta dalej aktualna, ale proszę o kontakt tylko ludzi z solidnym zapleczem fp


RE: Dodatkowy zarobek dla wszystkich zarabiających na skracaczach - olekn1 - 20-01-2015 18:27

Ile płacisz?


Dodatkowy zarobek dla wszystkich zarabiających na skracaczach - Hybrid1990 - 20-10-2017 21:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.