Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa (/Temat-hamllet-com-Nowa-gra-przegladarkowa-106062)

Strony: 1 2 3


hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - jabolek1991 - 12-01-2015 14:43

Siema, dość niedawno pojawiła się w sieci nowa gra strategiczno-ekonomiczna, która grafiką nie powala ale oczywiście do takich gier głównie przyciąga możliwość zarobienia realnej kasy Smile

Poradnik do gry mojego autorstwa:
Poradnik hamllet

Czysty link:
www.hamllet.com

Ref-link:
https://www.hamllet.com/?r=jabolek

Z góry dzięki za rejestrację w refa Smile

Info o wypłatach:

Min do wypłaty to 21 euro, potrącane jest 10%podczas zamiany gold na euro i później 10% przy wypłacie jeśli wypłaciłeś mniej niż zainwestowałeś lub 20% jeśli wypłaciłeś więcej niż zainwestowałeś. Wypłata na Skrill.

Zainwestowałem w gierkę jak na razie, ok 250 euro - rozbudowałem budynki produkcyjne na 3 poziom (ratusz na 5), kupiłem wyspę za 50 euro, zakupiłem trochę akcji gry (mam ich 183) oraz zainwestowałem sporo w Hero stats, dzięki czemu mogę mieć większą armię, a większa armia - większe bonusy na arenie.

Wypłaciłem z gry już w sumie 421,3 euro - dowody wypłat na końcu poradnika (5 wypłat), link wyżej.

Zapraszam do rejestracji i zadawania pytań (polecam zapoznać się z całym moim poradnikiem a dopiero wtedy pytać), chętnie pomogę Smile


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - seba274 - 12-01-2015 15:41

Na czym zarabiamy? I od ilu wypłata


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - jabolek1991 - 12-01-2015 16:11

Słusznie, zapomniałem wspomnieć o wypłatach, już uzupełniłem:

Wypłata:

Min do wypłaty to 20 euro, potrącane jest 10%. Wypłata na paypal lub konto bankowe.

Zarabiamy głównie na bonusach za pracę i walkę na arenie. Bonusy są do wzięcia raz na dzień.
Zarabiamy także podczas udziału w walkach wysp, jesli nasza wyspa wygra walkę to dostaje do podziału wśród atakujących dzienny przydział golda przegranej wyspy, jest to ok 1-1,7k z tego co na razie widziałem. Biorąc pod uwagę fakt, że zabitych wojaków możemy odkupić za exp to te walki wysp są fajną sprawą, nie brałem jeszcze udziału ale niedługo zamierzam Smile
Zarabiamy także podczas atakowania innych graczy na arenie bo w czasie ataku dokonujemy grabieży surowców innego gracza, rabujemy surowce, które nie mieszczą się w kryjówce zamku. Im większy lvl zamku miasta tym więcej surowców zostaje schowane przez grabieżą. Zauważyłem też, że tylko rano udało mi się coś ukraść bo popołudniu i wieczorem już mam info, że nic nie zagrabiono w powodu "Island restriction" cokolwiek to znaczy Tongue

Jeszcze jeszcze możliwość zarobku w tym całym Babilonie, alliance, który zbuduje do 100% wygrywa chyba jakiegoś golda, który idzie do podziału. Słyszałem, że Babilon trwa ok 30-40 dni

Jeszcze dodam, że zainwestowałem w miasto ok 20 euro i za bonus pracy dzisiaj dostałem ok 200 surowców, czyli będzie to ok 0,2 euro, czyli nie jest źle, biorąc pod uwagę, że produkcja rośnie z dnia na dzień podczas pracowania przy przetwarzaniu materiałów Smile


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - jabolek1991 - 12-03-2015 01:03

Wrzucam mój poradnik do gry hamllet : http://jabolek.pl/hamllet/

Gra ma się coraz lepiej, graczy i inwestorów przybywa z miesiąca na miesiąc.
Na blogu także znajdziecie moje 2 dowody wypłat, które wpadały na paypala już na 2 dzień od zlecenia Smile


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - kredycik - 12-03-2015 10:55

@[jabolek1991]
Ty lepiej ludziom nagrody ze swojej strony powysyłaj, później się bierz za pisanie poradników


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - huaweiy300 - 12-03-2015 18:06

Rejestruje się z refa w razie czego można liczyć na jakąś pomoc?


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - Voldir - 12-03-2015 19:03

Są jakieś dowody wypłat?


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - MoveR28 - 12-03-2015 19:23

Kiedy powstała? Prowadzi ją jakaś znana firma?


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - jabolek1991 - 15-03-2015 19:40

Gra ruszyła w styczniu tego roku, więc jak na gry tego typu - bardzo świeża.
Firma raczej nowa, nie słyszałem o innych jej grach czy programach, admin jest aktywny, błędy na bieżąco naprawiane, wypłata na koncie w ciągu 24h Smile

Mam kontakt na skype z ich resellerem a zarazem technikiem - Gorinosho, jest w porządku.

Dowody wypłat są na moim blogu (2 moje), wspomniałem o nich w poprzednim poście, wystarczyło go przeczytać ;]

Tak, pomagam refom, zapraszam do rejestracji Smile


RE: hamllet.com - Nowa gra przeglądarkowa - kredycik - 15-03-2015 22:03

(12-03-2015 10:55)kredycik napisał(a):  @[jabolek1991]
Ty lepiej ludziom nagrody ze swojej strony powysyłaj, później się bierz za pisanie poradników

Może do tego się odniesiesz?