Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts Helper - prawie bot do PaidVerts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PaidVerts Helper - prawie bot do PaidVerts (/Temat-PaidVerts-Helper-prawie-bot-do-PaidVerts-106005)



PaidVerts Helper - prawie bot do PaidVerts - urban07 - 11-01-2015 17:17

Witam wszystkich, niedawno zabrałem się za zarabianie pieniędzy w internecie, posiedziałem trochę na PaidVerts, równolegle ucząc się AutoIt, gdyż uznałem że to całkiem ciekawy język.
No i mnie naszło żeby zrobić mały programik, który by automatycznie kopiował te 3 teksty przed każdą reklamą. A więc powstał PaidVerts Helper.

Co on robi? Hm... Klikasz guzik startujący program, a on w nieskończonej pętli(lub tak długiej jak Ty ustawisz) robi tak:
-przepisuje 3 teksty
-klika przycisk potwierdzania
[teraz pojawia się okienko Internet Explorera z właściwą reklamą]
-czeka aż timer na stronie dojdzie do zera i wyświetla dymek z windowsowego traya z informacją o gotowości do potwierdzenia captchy
[my wpisujemy captchę i potwierdzamy, po czym klikamy w moim programie przycisk "I filled it!"
-i pętla się powtarza

To jest wersja 1.0.0, więc może się czasem crashować, będę update'ował program jak będę miał czas.

Tutaj znajdziecie linki do downloadu i krótki film prezentujący działanie aplikacji:
http://adf.ly/w7XUX

Czekam na komentarze Big Grin


A, zapomniałbym - skan z virustotal: 3/52
https://www.virustotal.com/en/file/739bc7de3236c7b9200f18e1a040089d7528f144c8a07694507f58ddc6a48ecb/analysis/1420977857/

P.S. Źródło programu w AutoIt v3 sprzedaję za $1 na PP - jak ktoś zainteresowany to proszę o pw


RE: PaidVerts Helper - prawie bot do PaidVerts - zozols1 - 11-01-2015 17:35

Polecam najpierw napisać ticketa do Admina (Joego) czy przejdzie ten program, bo chyba nie chcesz bana.


RE: PaidVerts Helper - prawie bot do PaidVerts - urban07 - 11-01-2015 17:49

No, w sumie napisać mogę - sam jestem ciekawy co on na to Tongue

EDIT: wątpię żeby jemu to pasowało bo jakby nie patrzeć to te teksty ma użytkownik widzieć.

P.S. Nie mówiłem że używam tego programu - używałem tylko do testów i do celu nakręcenia filmu prezentującego działanie, ale w licencji programu jest zapis że używasz na własną odpowiedzialność(nie chcesz, to nie ściągaj)


PaidVerts Helper - prawie bot do PaidVerts - Hybrid1990 - 07-09-2019 12:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.