Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 pomysły ode mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: 2 pomysły ode mnie (/Temat-2-pomysly-ode-mnie-105993)



2 pomysły ode mnie - MilanFan - 11-01-2015 14:13


  1. W przeglądaniu nieprzeczytanych postów napis "Oznacz działy jako przeczytane" można by było przenieść lub dodać drugi pod listę tematów. Nie trzeba by było wtedy scrollować na górę strony by oznaczyć działy jako przeczytane.
  2. FG zbanowych dożywotnio użytkowników mogłyby być im odbierane i dorzucane do puli loterii.



Takie dwa małe pomysły z mojej strony, druga pewnie niełatwa do wykonania. Smile


RE: 2 pomysły ode mnie - Admin - 11-01-2015 14:29

1. Serio 2x scrolem nie chce Ci się pokręcić? to już trochę szczyt lenistwa, gdyby samych takich pierdół miałbym się czepiać to kilkaset funkcjonalności które skracałyby czas interakcji na dowolnym forum wymieniłbym. Przy każdej aktualizacji te funkcjonalności i tak przestaną działać.
2. Więcej zabawy niż pożytku, gdy chcemy dodać większe porcje fg do loterii z banku robimy to zdalnie, tak jak przy obecnych loteriach (prócz puli zawsze jest coś od administracji).


RE: 2 pomysły ode mnie - MilanFan - 11-01-2015 14:38

Zapomniałem o tych aktualizacjach...
Z tymi FG to chodziło mi głównie o to, by one bezużytecznie na kontach oszustów nie leżały. Wink