Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Pilne (/Temat-Pilne-10599)



Pilne - ketrab - 20-07-2010 17:07

Hey Kathy,

I write to you, because i dont know why you've canceled my order. I promise, that I earn my PTZ fair and I've never cheatting, so I please you about send my prize or reasons for the decision. You've written to me too, that you deducted my ptz, but I have still my ptz, so what's up ? I want my prize, I earn PTZ very FAIR.

Lockerz, please - send my prize - I am loyal user.

Best regards, your loyal user - Bartosz.

prosze o tlumacznie.


RE: Pilne - Yanke$ - 20-07-2010 17:18

Cytat:Hey Kathy,
I write to you, because i dont know why you've canceled my order. I promise, that I earn my PTZ fair and I've never cheatting, so I please you about send my prize or reasons for the decision. You've written to me too, that you deducted my ptz, but I have still my ptz, so what's up ? I want my prize, I earn PTZ very FAIR.
Lockerz, please - send my prize - I am loyal user.
Best regards, your loyal user - Bartosz.
Cytat:Cześć Kathy,
Piszę do ciebie, ponieważ nie wiem dlaczego anulowaliście mi nagrodę. Przyrzekam, że zarobiłem moje PTZ uczciwie I nigdy nie oszukkkkkiwałem, więc proszę was o wysłanie nagrody albo o umotywowanie swojej decyzji. Pisaliście także do mnie, że zabieracie mi punkty, ale nadal je mam więc o co chodzi ? Chcę moją nagrodę, zarobiłem PTZ bardzo UCZCIWIE.
Lockerz, proszę - wyślijcie mi nagrodę - jestem lojalnym użytkownikiem.
Pozdrawiam, twój lojalny użytkownik - Bartosz.

A czy przypadkiem w Twoim mejlu nie ma 'Our decision is final' ? Znam wiele osób (np. paskur) które walczyło o wysłanie nagrody, a lockerz i tak postawiło na swoim.