Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znalazłem fanpage :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Znalazłem fanpage :) (/Temat-Znalazlem-fanpage-105973)



Znalazłem fanpage :) - joefdgod - 11-01-2015 01:02

Opowiem wam dziwną sytuację z facebookiem i onetem

Zakładałem jakiś czas temu e-maile na onecie pod fake konta na facebooku nazwy wybierałem np. facebook666@o*.pl jak zapewnie niektórzy z was wiedzą po braku aktywności na poczcie onet przez 6 miesięcy zostaje ona usunięta.
Usiłuję się zarejestrować a tu niespodzianka Smile konto już istnieje "niechcący" przypomniałem sobie hasło na e-mail i się zalogowałem a tam fake konto i fanpage 7k fanów linku nie podam z przyczyn oczywistych Smile jak właściciel napisze to mu fp zwrócę ale linki z subami będzie musiał pousuwać Tongue

I teraz w mojej głowie narodziło się pytanie jak by taka sytuacja wyglądała prawnie? Czy to niby nadal jest kradzież (na pocztę się nie włamałem) hasło tylko przypomniane do usługi jaka jest na mojej poczcie Smile

Co sądzicie?


RE: Znalazłem fanpage :) - SierraLeone. - 11-01-2015 01:03

fanpage należy do ciebie


RE: Znalazłem fanpage :) - nokira - 11-01-2015 01:55

Wątpie by ktoś się zgłosił. Gratuluje darmowego FPWink


RE: Znalazłem fanpage :) - daniel42na - 11-01-2015 02:08

Jeśli chodzi o prawo to na pewno się załapujesz na:
http://prawo.money.pl/kodeks/karny/czesc-szczegolna/rozdzial-xxxiii-przestepstwa-przeciwko-ochronie-informacji/art-267

Mimo wszystko szansa na jakiekolwiek konsekwencje prawne wydaje się żadna. Wink


RE: Znalazłem fanpage :) - joefdgod - 11-01-2015 02:27

Nie obawiam się prawa Smile kto by poszedł na policję zgłosić zaginięcie fanpage z fake konta Smile No może ja bym poszedł Tongue

Pytam wyłącznie z ciekawości Smile


RE: Znalazłem fanpage :) - wiktor96 - 18-01-2015 13:13

Nikt ci nic przecież nie zrobi.