Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przyszło potwierdzenie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Przyszło potwierdzenie ! (/Temat-Przyszlo-potwierdzenie-10597)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Przyszło potwierdzenie ! - alien97 - 20-07-2010 18:52

Hmm... Może ci co mowia ze nie wiedza za co im nagrode anulowali to może przez Javascripta ?


RE: Przyszło potwierdzenie ! - dawid0810 - 20-07-2010 18:54

Nie sądzę. Ktoś pisał maila do lockerz w sprawie javascriptu i podobno jest legalny.


RE: Przyszło potwierdzenie ! - Yanke$ - 20-07-2010 18:56

Jeżeli chodzi Wam o te zakładki w mozilli 'Wypełnianie danych' i 'Szybki login' to są legalne, bo sam ich używałem Smile


RE: Przyszło potwierdzenie ! - NaoS - 20-07-2010 19:11

Ja ciągle czekam na maila, ile osobom już anulowano? o0
Współczuje ci tych 300$, tysiąc złotych piechotą nie chodzi ;/


RE: Przyszło potwierdzenie ! - ThePixel166 - 20-07-2010 19:27

Ja jeszcze nie dostałem i myśle ze mi nie anulują po na poprzednim mi anulowali za fake konta i punkty odjęli


RE: Przyszło potwierdzenie ! - tomsonFCB - 20-07-2010 19:35

Ja dostałem potwierdzenie wygranej kamery Flip HD. Używałem Javascripta i wszystko ok.


RE: Przyszło potwierdzenie ! - blackjoe - 20-07-2010 19:44

Cytat:Dear Lockerz Member:



Congratulations! Your PTZ Place order for ONE & ONLY YC 2" Azul 2 - Medium has been approved! You will receive a shipping confirmation once your prize leaves our warehouse.

Używałem Javascripta i git mazojen Tongue


RE: Przyszło potwierdzenie ! - rosa1822 - 20-07-2010 19:45

Dear Lockerz Member:
We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty.

ostro sie wkur****!! moja pierwsza nagroda poszła się je***!!

@edit
kumpel w lutym dostał koszulkę a miał 20/20 Fake konta


RE: Przyszło potwierdzenie ! - Siom - 20-07-2010 19:52

Mi anulowali ipoda toucha 64gb, po prostu tracę wiarę w to całe lockerz, zostanę jeszcze na następny restock i jak uda mi się coś wziąć i potwierdzą to będę dalej się w to bawił, ale jeżeli znów anulują to podaruję sobie to gówno Sad


RE: Przyszło potwierdzenie ! - nygus92 - 20-07-2010 19:56

@NaoS
dzieki za wspolczucia Big Grin

niech hamburgerom pojdzie moje 300$ w te tłuste dupy!