Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chce zarobic ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chce zarobic ;) (/Temat-Chce-zarobic-105953)



Chce zarobic ;) - PaulRcootiC - 10-01-2015 19:48

Czesc,wiem jak zarabiac juz zarabialem wyplacilem ok.600-700zl z neta ale juz nie wiem jak moge zarabiac Sad Aktualnie zarabiam cos na PPI leca jakies grosiaki codziennie ale zadnego pobrania z USA Sad Filmy zuploadowalem ok.50 zostalo ok.45 no to jeszcze jakos jest codziennie wpadna pobrania 0,02-0,04 to troche sobie bede zbieral ;/ Potrzebuje troche kasy na wyjazd na PGA Wink Polecicie jakis sposob ? Moge zarabiac w weekendy


RE: Chce zarobic ;) - nokira - 10-01-2015 20:21

Jak masz czas w weekendy to możesz normalną pracę znaleźć;p Ile kasy potrzebujesz i w jakim dokładnie czasie?


RE: Chce zarobic ;) - PaulRcootiC - 10-01-2015 21:43

(10-01-2015 20:21)nokira napisał(a):  Jak masz czas w weekendy to możesz normalną pracę znaleźć;p Ile kasy potrzebujesz i w jakim dokładnie czasie?

600-700zl do Pazdziernika Smile
Normalna raczej nie ;p w Lato i tak ulotki bede roznosil ale tak to nie bardzo bo wiek 12 ;p


RE: Chce zarobic ;) - Admin - 11-01-2015 10:38

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Chce zarobic ;) - Admin - 11-01-2015 10:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.