Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Problem PPI (/Temat-Problem-PPI-105950)



Problem PPI - BabciaSamoZlo - 10-01-2015 19:04

Witam, mam problem z serwisem perinstallbucks.com. Mianowicie od 7 dni działam na tym, a nic nie zarobiłem. Sprawdziłem wszystko i okazało się że pobierając ten plik nie da go się zainstalować. Jest to jakiegoś typu blokada na konto czy co?

Dzięki za odpowiedź Smile.


RE: Problem PPI - full2000 - 10-01-2015 19:15

Czy dobrze zrozumiałem że sam sobie chciałeś nabić leada? PIB nie zezwala na tego typu działania. Jeżeli tak nie było to skontaktuj się z supportem.


RE: Problem PPI - BabciaSamoZlo - 10-01-2015 19:22

Chciałem sprawdzić czy działa... Ale nie działa :/.


RE: Problem PPI - entreri1pl - 11-01-2015 08:43

U mnie działa cały czas normalnie wszystko (poza tym małym problemem co miał ostatnio PIB z wyświetlaniem nazwy - ale teraz jest już ok)
A masz pewność że miałeś potencjalnych klientów ? tzn że ktoś pobierał "Twoje" pliki a leada Ci nie nabiło bo nie mógł zainstalować ?
Jeśli masz taką pewność to wyślij maila do supportu.
A jeśli już sprawdzasz czy działa instalka to poproś jakiegoś znajomego czy coś bo takie samodzielne instalowanie jest nielegalne i jeszcze zakończysz z banem karierę.