Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik początkującego (/Temat-Dziennik-poczatkujacego-105929)

Strony: 1 2


Dziennik początkującego - el_dawidose - 10-01-2015 16:18

Witam w moim dzienniku.


Na początek chciałem się przedstawić, mam na imię Dawid, bukmacherką interesuję się od jednego miesiąca, na początku typowałem na sucho, teraz zaczynam grać na prawdziwe pieniądze, mam zamiar zarabiać na tym miliony Big Grin, moim pierwszym celem jest zarabianie Smile bo tracić wiem że umiem Smile

Dobra to zaczynamy, mój pierwszy typ to Piłka Ręczna
Polska - Węgry stawiam 10 zł na to że Węgry wygrają pierwszą połowę gdyż Polacy słabo grają pierwsze połowy.
Kurs 2.11 STS
Dlaczego STS ??
Ponieważ Mam blisko do niego a na przelewy do innych bukmacherów czasu na razie nie mam.


RE: Dziennik początkującego - Voldir - 10-01-2015 16:32

W końcu coś nowego. Typy opierasz na własnych zapiskach/przemyśleniach czy sugerujesz się jakimiś konkretnymi stronami? Może wrócę do bukmacherki bo chyba z rok nie grałem już a dobre pieniądze były z unibeta Smile


RE: Dziennik początkującego - el_dawidose - 10-01-2015 16:40

Jeśli chodzi o sztuki walki oraz ręczną robię własne analizy.

I tylko w nich typuje.


RE: Dziennik początkującego - el_dawidose - 10-01-2015 18:41

Gratulacje Polacy, pierwsza połowa dla nas Smile mimo że straciłem dychę jestem zadowolony Smile


RE: Dziennik początkującego - el_dawidose - 15-01-2015 10:21

Czas na kolejny zakład
Polska - Niemcy stawiam dychę na Polskę kurs 2.05.
Polska zagrała dobry turniej w Oviedo, zrobili to co powiedzieli "Fajerwerki zostawimy na MŚ". Mecz z Niemcami będzie dużą motywacją do wygranej ponieważ to Niemcy Smile drugim atutem będzie rywalizacja Polaków o grę w pierwszym składzie. Bilans ostatnich meczów z Niemcami jest na naszą korzyść. Niemcy też zagrali ostatnio dobre spotkania także mecz będzie wyrównany lecz myślę że Polacy będą psychicznie lepiej nastawieni i dzięki temu wygrają.


RE: Dziennik początkującego - kociamber - 16-01-2015 18:40

Oj spierałbym się z twoim typem Wink sam postawiłem 25zł na Niemcy( w kombinacyjnym ) Zobaczymy Wink


RE: Dziennik początkującego - el_dawidose - 16-01-2015 19:05

Wiesz ja dopiero zaczynam swoją przygodę Smile kociamber gratuluję wygranej (jednej) ja jestem 20 dychy w plecy Smile

Kolejny zakład to walka Bellator 132: Freire vs. Straus stawiam dychę na Freire (1,40 kurs) gdyż nie przegrał od 2 lat, jest bardzo dobry w stójce jak i w parterze, wygrał już ze Strausem. Friere ma bardzo dobrą kondychę. Ale Myślę że Freire wygra przez poddanie.


RE: Dziennik początkującego - el_dawidose - 17-01-2015 21:18

Pierwszy zakład wygrany Patricio Freire zwycieżył przez poddanie (duszenie zza pleców) w czwartej rundzie.
Smile


RE: Dziennik początkującego - el_dawidose - 19-01-2015 14:58

Kolejne zakładziki Smile stawiam 25zł (Ako) na Austrię (2.00) oraz na Białoruś (1.75).


RE: Dziennik początkującego - MrocznyKILL - 19-01-2015 15:05

Nie stawiasz sobie żadnych celów ani ograniczeń co do budżetu na dany miesiąc Wink Radzę z góry przynajmniej określić budżet co by nie dać się ponieść emocjom Huh

Powodzenia!