Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z logowaniem na Facebooka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z logowaniem na Facebooka (/Temat-Problem-z-logowaniem-na-Facebooka-105912)



Problem z logowaniem na Facebooka - kariolmax - 10-01-2015 12:31

Witajcie,
od wczoraj mam taki problem - gdy chcę zalogować się na konto poprzez Facebook Poster Scheduler (bot do spamu) to od razu wyskakuje weryfikacja bo loguję się z "niebezpiecznego" urządzenia. Próbowałem zmieniać "user agent string" ale to nie pomaga. Ip mam zmienne co 24 godziny więc nie wiem co może być problemem.

Dodam, że jak loguję się przez Chrome to nie ma takiego problemu.


Problem z logowaniem na Facebooka - Admin - 10-01-2015 15:36

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Problem z logowaniem na Facebooka - MaLiN - 10-01-2015 20:47

Widocznie Facebook się skapnął, że coś kombinujesz. Raczej zmienne IP, to żadne zabezpieczenie w stosunku do możliwości tego potentata social media.


RE: Problem z logowaniem na Facebooka - kariolmax - 10-01-2015 22:21

Już od pół roku tak działam, więc Twoja odpowiedź mi nic nie pomaga bo to przecież oczywiste, że robot facebookowy jakoś sobie oznaczył mój komputer. O dziwo pomaga zmienianie browser stringa ale nie na długo...


RE: Problem z logowaniem na Facebooka - bolo9797 - 10-01-2015 22:24

to wpisz user agenta z chrome.


RE: Problem z logowaniem na Facebooka - Max998 - 10-01-2015 22:46

Można tak działać i rok ale nie masz 100% pewności, że zawsze to będzie działać/skutkować.
Próbowałeś szukać rozwiązań w sieci? Bo jeśli tak to nie będę się niepotrzebnie trudził. Smile


RE: Problem z logowaniem na Facebooka - kariolmax - 10-01-2015 23:37

@Bolo właśnie tak robię, ponieważ do zarządzania kontami poza botem też właśnie Chrome'a używam. Tylko, że na 100% nie zadziała to na długo...

@up Nie, nie szukałem nigdzie.


RE: Problem z logowaniem na Facebooka - kariolmax - 11-01-2015 10:43

Jest jeszcze gorzej... 10 kont ze stażem poleciało na dowód. Bot to nie problem - kolega korzysta ale mu nic się nie dzieje, gorzej z moim ip (mam zmienne co 24h facepalm ) Na aero 2 nie idzie spamować - zdjęcie się publikuje 30 sekund ... Macie jakieś rozwiązanie?

edit: rozwiązane - update bota pomogło Wink