Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lajki fanpejdza - 2 pytanka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Lajki fanpejdza - 2 pytanka (/Temat-Lajki-fanpejdza-2-pytanka-105909)



Lajki fanpejdza - 2 pytanka - dawkos23 - 10-01-2015 12:20

Siemka, mam fanpejdża, ktory ma jakies 200 lajkow w tym jakies 20 to moi znajomi. I jak chce zobaczyc kto zlajkowal mi fanpejdza to widze tylko znajomych a tych ktorych w znajomych nie mam ne widze. Jest jakis sposob zeby ich podejrzec?

I drugie pytanko - mam na stronce swojej podpiete to okienko FB gdzie pisze ile lajkow ma moja strona i jest kilka zdjec ososb ktore zalajkowaly FP (mysle ze wiecie o co mi chodzi) likebox to sie nazywa chyba albo mi sie uroilo hehe i w tym likeboxie tez widze tylko zdjecia znajomych (jedynie 6 bo tak mam ustawione) tyle ze za kazdym razem w roznej kolejnosci. Czy jesli akurat pokazuja sie zdjecia danych 6 znajomych to znaczy ze to oni ostatnio odwiedzili moja stronke? Smile


RE: Lajki fanpejdza - 2 pytanka - erner - 11-01-2015 00:25

Wejdź na FanPage i tam gdzie masz zaproszenia od znajomych( zaproszenia masz na koncie osobistym nie na fanpage) to ta sama ikonka jest od fanów (ta na której widzisz przyrost fanów) to tam widzisz wszystkie osoby które lubią twoją stronke.

2gie pytanie: Jeżeli twój znajomy lubi jakąś stronkę którą ty lubisz to wtedy pokazuje ci się jego miniaturka, a jeżeli kilka znajomych to kilka miniaturek. Liczba nie gra roli to jest różnie zależy jak skrypt jest napisany.


RE: Lajki fanpejdza - 2 pytanka - dawkos23 - 11-01-2015 12:57

(11-01-2015 00:25)erner napisał(a):  Wejdź na FanPage i tam gdzie masz zaproszenia od znajomych( zaproszenia masz na koncie osobistym nie na fanpage) to ta sama ikonka jest od fanów (ta na której widzisz przyrost fanów) to tam widzisz wszystkie osoby które lubią twoją stronke.

2gie pytanie: Jeżeli twój znajomy lubi jakąś stronkę którą ty lubisz to wtedy pokazuje ci się jego miniaturka, a jeżeli kilka znajomych to kilka miniaturek. Liczba nie gra roli to jest różnie zależy jak skrypt jest napisany.

Dzieki za odpowiedzi. Troszke nie zrozumiales mojego drugiego pytania Smile Chodzi mi o to, że jesli ktos lajkuje moj FP powiazany z moja stronka i wchodze na te stronke i widze cos takiego http://screenshooter.net/100093471/ktbgnxx (oczywiscie nie zrobilem screena calego likeboxa) a jesli wejde drugi raz na stronke to te zdjecia sa w troche innej kolejnosci lub pojawiaja sie nowe. Czy to znaczy ze tu pojawiaja sie osoby, ktore ostatnio byly na moim blogu czy to jest losowe? Smile


RE: Lajki fanpejdza - 2 pytanka - dawkos23 - 12-01-2015 12:59

Ktoś zna odpowiedz?