Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Potwierdzenia z restocku ! Screeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Potwierdzenia z restocku ! Screeny (/Temat-Zamkniety-Restock-Potwierdzenia-z-restocku-Screeny-10590)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty][Restock] Potwierdzenia z restocku ! Screeny - Janas - 20-07-2010 16:19

Dziś dostałem potwierdzenie mojego iPoda Touch 32GB. Wklejać swoje potwierdzenia !

[Obrazek: beztytuu6.jpg]


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - Satan - 20-07-2010 16:21

GZ Janas !!!
Ja jeszcze nie dostałem ;(


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - djmax - 20-07-2010 16:22

Lockerz To Oszustwo Nie Uzywalem Nic A Mi Cofneli Nagrode Nie Mają Kasy Na Nagrode I Mają Nas W Dupie !!!


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - BartuS - 20-07-2010 16:29

@djmax, Lockerz to nie oszustwo, tylko zabawa dla ludzi o mocnych nerwach. Jak ich nie masz - nie baw się - proste ?


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - con1u - 20-07-2010 16:31

napisalem juz maila do nich w tej sprawie. pierwszy raz takie cos mam, a bawie sie w to juz ponad pol roku.

[Obrazek: 34pgjnd.jpg]


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - djmax - 20-07-2010 16:33

ale po co cofają userom którzy legalnie zdobyli punkty i mają jakieś dziwne podejrzenia niech sprawdzają legalność zamówienia jakies kompetentne osoby a nie takie które tego nie umią !!!


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - BartuS - 20-07-2010 16:35

Ok. 2 problem. Już tłumaczę. Były jakieś problemy z twoim kontem i zabierają ci punkty (zazwyczaj 50% punktów). Miałem to samo. Należy zaprosić przynajmniej 1 osobę. Cały biznes lockerz ;d Nie zaprosisz - nie dostaniesz. Zawsze 1 zamówienie pójdzie OK, ale następne już nie, jeśli nie zaprosisz. Chociaż, czasami możesz mieć szczęście


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - Lubelak - 20-07-2010 16:37

(20-07-2010 16:31)con1u napisał(a):  napisalem juz maila do nich w tej sprawie. pierwszy raz takie cos mam, a bawie sie w to juz ponad pol roku.

[Obrazek: 34pgjnd.jpg]



Bartuś mam takie coś punkty mam ile miałem
co mam zrobić?


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - plukasz84 - 20-07-2010 16:38

Gratulacje Janas no i szykuj jakieś około 320zł na characz (vat,cło) no ale i tak świetnie bo za 320zł to można sobie kupić w Polsce co najwyżej jakiś odtwarzacz 8gb


RE: Potwierdzenia z restocku ! Screeny - djmax - 20-07-2010 16:39

wdg mnie bardzo nie profesjonalne zachowanie a mam sie o co kłucić bo o 25 $ za co nie dostałem nagrody? przyznaje sie i pisze tu co i jak:
- Użyłem javascriptu
- odświeżałem sam
- Nie używałem programu do oglądania filmów
- Znajomi legalnie bo sprawdzali mnie miesiąc temu przy zamówieniu koszulki i było ok
- no nie wiem co jeszcze napisać Big Grin