Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie podatku z Sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczenie podatku z Sub sms (/Temat-Rozliczenie-podatku-z-Sub-sms-105880)



Rozliczenie podatku z Sub sms - dawid17735 - 10-01-2015 00:03

Siemka Smile
Mam do was pytanie, od jakiej stawki rozliczyć się z urzędem skarbowym ? Wiem powinienem od każdej złotówki, proszę o szybką odpowiedź.


RE: Rozliczenie podatku z Sub sms - sendlicz - 10-01-2015 00:07

Przecież wiesz że od każdej złotówki Lol


RE: Rozliczenie podatku z Sub sms - dawid17735 - 10-01-2015 00:12

Ale nie chcę mi się rozliczać z drobnych Big Grin
Chodzi mi o konkretna sumę.


RE: Rozliczenie podatku z Sub sms - unforgivable - 10-01-2015 00:15

I tak musisz. Nawet jeśli nie przekroczyłeś kwoty wolnej od podatku to i tak musisz złożyć i zapłacić. Jeśli stwierdzą, że nie przekroczyłeś to dostaniesz zwrot tego podatku.


RE: Rozliczenie podatku z Sub sms - rachman - 10-01-2015 01:38

Skoro oczekujesz odpowiedzi od jakiej to od 1 gr. Może zadaj pytanie od jakiej inni się rozliczają... tylko czy ktoś się przyzna Wink Ryzyko wykrycia tego faktu jest podobne (jeśli nie takie samo) czy ukryjesz 1 grosz czy 1000 zł, więc bez różnicy wg mnie. Tyle samo zachodu i problemów także co Ci za różnica???

Jakbym miał ukryć kiedyś jakieś zarobki to prędzej gruuuubą kasę bo z tego duuuuużo podatku zabiorą.

Bez sensu to ukrywanie świadome lub z lenistwa jakichś złotówek. Może to i zawracanie dupy jak mało się zarobi a trzeba PIT wypełnić niemniej dla kogoś w temacie to góra kilka minut. Złożyć PIT możesz online a więc za friko, bez tracenia czasu na jeżdżenie lub znaczki.

Więcej problemów, jeżdżenia, tłumaczenia w razie wpadki. Ja wolę wypełnić PIT i wysłać online. W ciągu 5 lat mogą ścignąć. Na cholerę ryzykować, nawet jeśli ryzyko jest nikłe. Potem po latach cokolwiek większego zdziałasz to zaraz Cię prześwietlać będą dokładniej a nie rutynowo (tak tylko podejrzewam, ciekawe czy mają bazę "ściemniaczy" co? Wink ).

Przy nikłym zarobku to wypełnienie kilku pól z liczbami + kilkanaście z danymi osobowymi, kilka kliknięć by wysłać i gotowe. No... doliczmy przed tym ściągnięcie interaktywnego formularza i instalację wtyczki... Warto kombinować? Rób jak uważasz Smile