Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygląd sklepu a zakupy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Wygląd sklepu a zakupy. (/Temat-Wyglad-sklepu-a-zakupy-105872)

Strony: 1 2 3


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - unforgivable - 10-01-2015 19:41

1. Opinie o sklepei
2. Ceny
3. Wyglad i funkcjonalnosc


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - yazir - 10-01-2015 19:44

W moim przypadku główne znaczenie ma opinia o sklepie i podejście do klienta. Wygląd schodzi na drugi plan, ale jak jest strona jest nieczytelna to wolę sobie odpuścić dany sklep i zrobić zakupy w innym, gdzie ktoś chociaż trochę przemyślał układ strony i sposób przedstawienia informacji o oferowanych produktach


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - smagalaz - 10-01-2015 19:57

Wygląd sklepu jest jednocześnie jego wizytówką, nieważne czy chodzi o pomieszczenie, czy o serwis internetowy. Ja robię zakupy tylko tam, gdzie czuję się dobrze i jestem w stanie dopłacać za ten komfort (oczywiście w granicach rozsądku).


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - TechByte - 10-01-2015 20:06

Wygląd raczej nie ma aż tak wielkiego znaczenia w przypadku sklepu, ponieważ są inne ważne czynniki jak np: opinie o sklepie, ceny, czas dostawy, fachowa pomoc i to one odgrywają znaczącą role w moim przypadku. No ale wiadomo, że jak strona nie wygląda profesjonalnie to też tam nikt nic nie kupi.


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - kamil6104 - 14-01-2015 18:25

Najwazniejsze dla mnie cena oraz opinia innych


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - asiorek - 14-01-2015 22:43

Ja jak kupuje cos online, np allegro to patrze na komentarze, wyglad i regulamin.
Są sklepy które posiadaj tez stacjonarki a sa tylko online na które trzeba uważac. Kiedyś ktos mi polecil strone z tanimi air maxami.. Co się okazało szły z chin. Dodatkowo, my mieliśmy pokrywać opłaty dodatkowe. No i tez było pisane, że to legity Big Grin

Zwracam uwage, na estetykę strony, czy mam wszystko pod ręką, jeśli nie mogę czegoś z łatwością znaleźć to szukam kolejnego sklepu.. Głównie też patrze na ceny, przeważnie robie tak, że biore sklep taki czy siaki upatrze sobie buty czy cus innego i googluje, jak znajde coś taniego a towar ten sam to patrze na opinie o sklepie etc Big Grin


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - daniel42na - 14-01-2015 22:48

Jeśli wygląd strony odstrasza, nie jest intuicyjna i panuje na niej burdel to szukam innego. Tak czy siak podstawowa sprawa to opinie. Pamiętajmy że można kupić w pełni funkncjonalny ultrazajebiaszczy szablon presta czy tam woocommerce i olewać klientów Wink


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - Disma - 04-02-2015 15:46

Sklep internetowy, a wygląd - korelacja bezwzględna. Nie można więc patrzeć na jedno w oderwaniu od drugiego i chyba każdy to zna. Któż bowiem wybiera sklep, który go odpycha? No właśnie. Dwa - musi być funkcjonalny. Tu przykład http://www.snowshop.pl - dla mnie dobry. Smile


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - liroypl - 10-02-2015 01:10

Opinia, ceny, łatwość zakupów. Na to spoglądam gdy coś kupuje Cool


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - DHC_Liqudi - 13-02-2015 22:04

Moim zdaniem zależy to od sklepu , Jeśli sklep ma masę klientów nie kładzie nacisk na wygląd Wink .