Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygląd sklepu a zakupy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Wygląd sklepu a zakupy. (/Temat-Wyglad-sklepu-a-zakupy-105872)

Strony: 1 2 3


Wygląd sklepu a zakupy. - Davi - 09-01-2015 22:36

Witam,
Mam takie pytanie czy zwracacie uwagę na wygląd sklepu przy zakupach w Internecie?
Czy bardziej uwagę waszą przykuwa cena oraz opinię o sklepie.


Pozdrawiam


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - Qwik - 09-01-2015 22:39

Najbardziej zależy mi na cenach,obsłudze itp. a wygląd schodzi na dalszy plan.


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - Tidus - 09-01-2015 22:40

Ja zwracam bardzo mocno. Nie ufam brzydkim stronom. Jeżeli wygląd jest tandetny to i opinia spada.


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - Kiljan - 09-01-2015 22:40

Jeśli strona wygląda jak zrobiona przez przedszkolaka to też daje początkowe złe zdanie o sklepie, wygląd nie jest najważniejszy ale wszystko musi jakoś wyglądać.


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - kuleczka91 - 09-01-2015 22:43

Tak, dla mnie wygląd się liczy. Po pierwsze estetyka strony, po drugie porządek na stronie czy mogę łatwo znaleźć to czego szukam. Jak wygląd strony mnie odrzuca to nawet nie zaglądam w cenniki Smile


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - Scoobyx - 09-01-2015 22:54

Opinie na pierwszym miejscu, oczywiście przyrównując do tego cenę. Wygląd dla mnie nie ma znaczenia, byle była przejrzysta wyszukiwarka.


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - Karczu - 09-01-2015 23:45

Dla mnie dobry wygląd to jakieś 30% większe szanse, że dokonam zakupu. Jeśli ktoś nie zadbał o ładny profesjonalny design, czyli narzędzie swojego źródła dochodu, to analogicznie może również niewystarczająco zadbać o moje zamówienie.

Zupełnie odwrotnie wygląda to przy mega dopracowanej stronie... Smile


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - rachman - 10-01-2015 01:46

Jak kogoś nie stać na prostą ale funkcjonalną stronę to raczej nie mam co liczyć że to poważna firma. Nie oczekuję od sklepu fajerwerków czy pięknego layoutu (mnie to wręcz rozprasza jak za dużo baloników, kolorków, itp) - ma nie drażnić i nie wyglądać jak stworzona przez dzieciaka w szkole na informatyce... a takich stron niestety jest trochę.

Jeśli wygląd nie odstrasza od razu to patrzę na ceny. Wyszukiwarka sprawna i funkcjonalne menu to podstawa. Sprawdzam opinie w sieci. Kupuję Smile


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - MaLiN - 10-01-2015 02:11

A ja patrzę (choć rzadko robię zakupy przez internet) na funkcjonalność serwisu, szybkie i łatwe znalezienie tego czego szukam.


RE: Wygląd sklepu a zakupy. - Branzolek - 10-01-2015 02:18

Głównie opinia innych oraz cena.