Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój Pamiętniczek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mój Pamiętniczek (/Temat-Moj-Pamietniczek-105867)

Strony: 1 2


Mój Pamiętniczek - unforgivable - 09-01-2015 21:40

Cześć. Nazywam się Unforgivable i posiadam skill w postaci 25 wiosen. Już od dawna starałem się zebrać do założenia tego dziennika, jednak nie miałem motywacji. Dzisiaj na forum pykło mi 666 postów, dlatego w ramach rozgrzeszenia postanowiłem założyć taki pamiętnik. Na "rynku" działam od bodajże marca, kiedy to jeszcze Instanter był "Bogiem wysokich stawek". Zarobiłem tam swoje pierwsze PLN, a historię tego serwisu zna chyba każdy. Kolejnym etapem były SUBY na Firesub, Hotcash, Freebiz, Eforsa i Leadmore. Można powiedzieć, że prawie każdy współcześnie istniejący serwis "liznąłem". Zarabiam także, jako Tajemniczy Klient. Jednak ostatnio postanowiłem podziałać nieco w innej branży, a mianowicie w refach do gier. Będę oczywiście w tym Pamiętniczku pisał o każdej złotóweczce.

Ile zarobiłem do tej pory? Nie powiem, zdradzę tylko, że jest to kwota 5-cyfrowa, a każdy grosz będzie rozliczony z US Smile

|DZIEŃ| 0 - czyli od 1 stycznia

Tanieaukcje: 78,50
Firesub: 4,10

|DZIEŃ 1|09.01

- Kupiłem domenę PL (-9,56) i stworzyłem stronę z refami do gier na PL. Czas teraz na małą promocję. Jeśli ktoś chciałby pomóc w małym wypozycjonowaniu to z chęcią przyjmę taką osobę Smile

_____________________________
ZAROBKI:
STYCZEŃ: 73,04
ROK 2015: 73,04


RE: Mój Pamiętniczek - .::Nicko::. - 09-01-2015 21:42

Powodzenia i dużych zarobków Wink


RE: Mój Pamiętniczek - Voldir - 09-01-2015 21:52

Widzę że coraz więcej osób bierze się za zarabianie na refflinkach Smile


RE: Mój Pamiętniczek - Majka - 10-01-2015 09:18

Ciekawie Tongue Wysokich zarobków życzę Dodgy


RE: Mój Pamiętniczek - VoreCC - 10-01-2015 09:24

Kiedy reffy pojawią się już na hotcash, sam pewnie spróbuję Wink Powodzenia i trzyma kciuki


RE: Mój Pamiętniczek - 4funsecond - 10-01-2015 09:25

Gry to chyba najlepsze rozwiązanie...

Z drugiej strony tylko czekać jak gimby zaczną tym spanic


RE: Mój Pamiętniczek - Voldir - 10-01-2015 10:48

Niech spamią. Tylko szkoda że nawet 1/4 tych spamerów nie przeczyta cokolwiek na temat sieci afiliacyjnej na której będą działać a potem płacz że bana dostali albo nie dostali wypłaty a przecież oni tylko spamowali Sad


RE: Mój Pamiętniczek - unforgivable - 10-01-2015 23:47

|DZIEŃ 2|09.01

Dzisiaj był dzień...leniucha Smile
- w oczekiwaniu na zaakceptowanie z 2 portali konta założyłem bloga na zagranicę
- usuwałem i banowałem fejki i ich spam w mojej grupie
- wymyśliłem niszkę Smile
- wpadł lead na eforsie z automatu +7,50



_____________________________
ZAROBKI:
STYCZEŃ: 80,54
ROK 2015: 80,54


RE: Mój Pamiętniczek - unforgivable - 11-01-2015 22:54

|DZIEŃ 3|10.01

Kolejny dzień, bardzo słaby...kompletne 0 z dziś.
- ogarniam viralke
- dopieszczam bloga

A od jutra ostra jazda!
Może by tak na giełdę wejść?


_____________________________
ZAROBKI:
STYCZEŃ: 80,54
ROK 2015: 80,54


RE: Mój Pamiętniczek - unforgivable - 12-01-2015 22:24

|DZIEŃ 4|11.01

Poniedziałek - dzień odnowień na eforsie. Nie robię na niej nic kompletnie od bardzo dłuższego czasu, a odnowienia cały czas spływają. Zapewne są jeszcze opóźnienia, ale na chwilę obecną wpłynęło +60 zł
- zaakceptowali mi oferty z gameflow, podpięte pod stronkę i pierwszy progres. Malutka reklama i...
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Tak naprawdę to tylko 8 wyświetleń, pozostałe to od baneru, który chyba usunę bo mi będzie psuł konwersję Smile
- mam bardzo dobrą viralkę z niszą video, będę kogoś szukał z apką i być może wejdę z nim w mała współpracę 50/50.

Dziś na godzinę 22:21 stan konta powiększony o 64 zł


_____________________________
ZAROBKI:
STYCZEŃ: 144,54
ROK 2015: 144,54