Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube (/Temat-addmefast-Wyswietlenia-filmu-na-youtube-105848)



[addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - BaaTooN - 09-01-2015 18:24

Witam, mam pewien problem - otóż chciałem nabić trochę wyświetleń mojego filmu na youtube. Postanowiłem zrobić to przez addmefast. Aktualnie mam 1150 wejść w link do filmiku na yt (tak podaje addmefast) jednak pod filmem mam 338 wyświetleń facepalm Dodam, że nabijanie tych wyświetleń było rozłożone w czasie na około 5 dni. Ktoś wie w czym tkwi problem?


RE: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - seba274 - 09-01-2015 19:14

Niestety tak działa addmefast. Nie opłaca tam się nabijać wyświetleń na yt


RE: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - Krakersik - 09-01-2015 19:29

Miałem to samo. Dziesiątki "niby" wejść na adfast i zero wyświetleń na YT. Chyba tylko łapki w górę się opłaca Smile


RE: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - BaaTooN - 09-01-2015 19:35

To gdzie polecacie nabijanie wyświetleń? Narazie nie chce ich kupować ponieważ najpierw chciałbym coś zarobić (nie chodzi o duże kwoty) a dopiero później zainwestować w wyświetlenia aby zarabiać jeszcze więcej Idea


RE: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - seba274 - 10-01-2015 10:34

Hitleap, ale też nie zalicza wszystkich wejść


RE: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - .::Nicko::. - 10-01-2015 10:47

Zainstaluj przeglądarkę Opera.
Wejdz w twój filmik daj PPM i "odświeżaj co" ustaw na 1s Wink


RE: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - Adriano42 - 10-01-2015 11:03

(10-01-2015 10:47).::Nicko::. napisał(a):  Zainstaluj przeglądarkę Opera.
Wejdz w twój filmik daj PPM i "odświeżaj co" ustaw na 1s Wink

Nie polecam Smile Owszem, sposób na nabicia sobie wyświetleń dobry, ale też dobry do szybkiego usunięcia filmu Big Grin


RE: [addmefast] Wyświetlenia filmu na youtube - BaaTooN - 12-01-2015 16:25

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Znalazłem taką stronę: enhanceviews.com i podobno zalicza wejścia, można sobie ustawić długość przez jaką chcemy aby inni oglądali nasz film. Tylko po obejrzeniu filmu przez określony czas mam ciągle checking for errors... Ma ktoś pomyśl jak to naprawić?