Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[FACEBOOK BOT] Groups Spamer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer (/Temat-FACEBOOK-BOT-Groups-Spamer-105824)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - SethTroxler - 20-02-2015 14:24

Czy program załaduje mi obrazek tzn podgląd strony: obrazek, opis strony i tytuł? Czy po wklejeniu linku zostanie wysłany surowy link? No i jeśli tak to czy jest opcja załadowania tych informacji i wysłanie postu bez linku Smile?


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - tidid - 20-02-2015 16:37

Za 50 zł grup spamer? Za 20$ mamy program który robi wszystko na fb - Facebook poster & scheduler


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - TechByte - 20-02-2015 17:07

(20-02-2015 14:24)SethTroxler napisał(a):  Czy program załaduje mi obrazek tzn podgląd strony: obrazek, opis strony i tytuł? Czy po wklejeniu linku zostanie wysłany surowy link? No i jeśli tak to czy jest opcja załadowania tych informacji i wysłanie postu bez linku Smile?

Tak, program, tworzy podglądy strony a tworząc podgląd usuwa link w celach estetycznych. Jeśli chcesz dodać link bez podglądu to wystarczy dodać link bez http, tylko z www

(20-02-2015 16:37)tidid napisał(a):  Za 50 zł grup spamer? Za 20$ mamy program który robi wszystko na fb - Facebook poster & scheduler

Przecież nikt nie każe ci kupować u mnie programu. Możesz sobie przecież kupić super wielofunkcyjny Facebook poster & scheduler za dokładnie 19.95$


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - TechByte - 08-03-2015 14:39

Dla zainteresowanych dodaję opis działania programu: http://techbyte.vdl.pl/TECHBYTE_FACEBOOK_BOT_PACK.pdf


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - Puciek - 16-03-2015 16:33

PW poszło Tongue


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - szpilmen - 16-03-2015 18:19

Ja od TechByte zawsze biorę programy i jestem zadowolony, za jakość się płaci, osoby uważające że 50zł za spambota to dużo to najwidoczniej nie potrafią wykorzystać potencjału bota, poza tym mam stały support na gg + ciągłe darmowe aktualizacje.


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - adios123 - 19-03-2015 20:39

Niedługo się zgłoszę, ale już teraz mogę polecić tego użytkownika. Big Grin

#edit
Kupiłem dziś tego bota, jest godny uwagi. Świetny kontakt z TechBytem, polecam.


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - Noozer - 23-03-2015 19:45

@[TechByte]
Nadal aktualne Wink ?


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - TechByte - 23-03-2015 20:08

Tak aktualne, już odpisuje na PW


RE: [FACEBOOK BOT] Groups Spamer - TechByte - 03-04-2015 09:27

Reff