Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? (/Temat-Zarabianie-na-subskrybcjach-SMS-bez-fake-content-105813)



Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? - uzyszkodnik - 09-01-2015 05:59

Witam wszystkich użytkowników Big Grin

Obecnie zarabiam na usługach(uczciwych, branża gier że tak powiem) przez SMS premium i idzie mi to dość dobrze jednak zastanawiają mnie subskrybcje SMS.
Nigdy nie miałem okazji z nich korzystać - czy uważacie że można je wykorzystać przy prawdziwych, uczciwych usługach?

Wiadomo jak działają serwisy naciągające gimbusów na subskrybcje - "wygraj doładowanie, iphona itp.", "lokalizator telefonu" na pograniczu legalności Undecided

Czy można wykorzystać tak popularne tutaj subskrybcje SMS przy prawdziwych usługach, w sensie tak żeby klient był zadowolony mimo że z góry będzie znał koszty? Znacie jakieś przykłady?

Precyzujac, pytam czy jest cokolwiek co mozna "sprzedac" za subskrybcje bez wyludzania czyli zeby potencjalny klient byl zadowolony znajac koszty z gory.

Wyłudzeń typu FireSub się narazie nie podejmuję, ten rynek jest raczej prawie cały zajęty Xpokerface

Dziękuję i pozdrawiam.


RE: Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? - ClassAxion - 09-01-2015 06:32

Niestety nie ma nigdzie API aby wykryc czy uzytkownik zapisal sie do subskrybcji, tylko na premium sms tak sie da. :/


RE: Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? - daniel42na - 09-01-2015 06:37

Jest taka możliwość, jak znajde czas to wam zrobie poradnik jak coś takiego zorganizować najprostrzej stronce i pustej ofercie.


RE: Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? - szykiryki - 09-01-2015 09:21

@[uzyszkodnik], Hotcash posiada programy z real-contentem (pliki, artykuly czy video). To wciaz jednak premium-sms Sad

Czekam więc z niecierpliwością na to co doda Daniel, bo zarabianie na subach w ten sposób byłoby strzałem w dziesiąteczkę Wink


RE: Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? - uzyszkodnik - 09-01-2015 11:46

(09-01-2015 09:21)szykiryki napisał(a):  @[uzyszkodnik], Hotcash posiada programy z real-contentem (pliki, artykuly czy video). To wciaz jednak premium-sms Sad

Czekam więc z niecierpliwością na to co doda Daniel, bo zarabianie na subach w ten sposób byłoby strzałem w dziesiąteczkę Wink

Wszystko spoko, tylko zobacz do czego pije.
Mam grupę ok. 100-150 tys. aktywnych użytkowników/graczy i wypadałoby im coś podsunąć pod nos bo z tradycyjną monetyzacją słabo. Cały trick polega na tym że w przeciwieństwie do tych całych wyłudzeń subskrybcji jak FireCash, nie targetuje randomowych ludzi których mi nawet nie żal i muszę utrzymać ich zaufanie. To trochę zmienia postać rzeczy, nie Tongue?

Jak narazie nie widzę zastosowania dla subskrybcji w tym obszarze, ale za to biorę się za reflinki.
Jeden z operatorów reflinków zaoferował że zasponsoruje nagrody pod konkurs + wynegocjowałem dobre warunki cd. "ruchu motywowanego" Lol


RE: Zarabianie na subskrybcjach SMS bez fake content? - uzyszkodnik - 10-01-2015 04:19

Wiecie co? Myslalem myslalem i wymyslilem Jerk2!
Powiedzmy mam jakas opcje X ktora sprzedaje w grze na 30 dni za zwykle SMS premium.
Zmieniam ja na subskrybcje Y zł/tydzień Jerk2 oczywiście z nadzieją że nie anulują odrazu.

Teraz juz wiem jak mozna wykorzystac subskrybcje w rzeczywistosci - zastapic aktualne uslugi np. z waznoscia 30 dni, liczac na to ze ich nie anuluja przez dluzszy czas Smile

Napiszę za jakiś czas czy zamienienie smsów stałych na subskrybcje zamieniło się w profit Smile