Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kod na darmową dolewkę Pizza Hut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kod na darmową dolewkę Pizza Hut (/Temat-Kod-na-darmowa-dolewke-Pizza-Hut-105793)



Kod na darmową dolewkę Pizza Hut - asiorek - 09-01-2015 00:24

1.Nazwa przedmiotu : Kod na darmowa dolewkę w pizza hut
2.Opis przedmiotu : Siemka, mam do sprzedania aż 5 kodów na darmową dolewkę w pizza hut ! Big Grin Uwaga ! Kod promocyjny jest ważny przy zakupie minimum czterech Festiwali Pizzy. Obejmuje darmową dolewkę dla czterech osób lub więcej. Ważny w restauracjach z obsługą kelerską a data ważności to od poniedziałku do czwartku od 07.01 do 02.03.2015 r
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : tutaj badz gg 34261112
5.Cena : licytacja - cena wywoławcza 2 zł, koniec licytacji w niedziele o 20 godzinie Smile
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp


RE: Kod na darmową dolewkę Pizza Hut - lapribbi - 09-01-2015 16:39

Naprawdę? Czy wy aż na takich sprawach chcecie się wzbogacić no nie żal te kody można na dolewkę generować naprawdę masę i każdy kod otrzyma wystarczy kota pogłaskać.
Macie tu link do tego:
Kod:
http://www.pizzahut.pl/festiwalpizzy/

A tu macie kody za darmo bo ich nie potrzebuję:

z%Hn
%A@k
@4Px
HPCp


Chcecie więcej kodów to piszcie na pw dam wam takie kody i to za darmo. Widać że to PL żal.



Mam nadzieje że administracja nie da mi bana za dania czegoś co jest za darmo


Kod na darmową dolewkę Pizza Hut - Klin - 13-02-2015 19:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.