Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro (/Temat-kupie-Skrypt-automatycznej-wysylki-kodow-na-allegro-105783)



[kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - Vex - 08-01-2015 22:50

1.Nazwa przedmiotu : Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro
2.Opis przedmiotu : Skrypt wykrywa wpłatę od kupującego po czym wysyła do niego maila.
3.Zdjęcia : n/a
4.Kontakt : PW
5.Cena : do uzgodnienia ze sprzedającym
6.Sposób zapłaty za przedmiot : do uzgodnienia ze sprzedającym


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - Gremquen - 08-01-2015 22:54

Dla siebie czy do odsprzedaży?

Jeśli dla siebie to bardziej opłacałby Ci się chyba http://automater.pl/


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - Vex - 08-01-2015 23:29

Nie ma dostępu do API a w skrypcie przerobie sobie to co chcę i uzyskam zamierzony cel. Szkoda mi czasu na zapoznawanie się z webapi allegro i pisaniem od zera jak mogę kupić już gotowy skrypt Smile


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - Stalmer - 08-01-2015 23:30

Od siebie polecam Intralogic.Eu


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - Vex - 08-01-2015 23:34

KUPIĘ SKRYPT a nie skorzystam z gotowego rozwiązania typu automater itp...


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - bolo9797 - 08-01-2015 23:43

Gdybym mial dostep do api to moglbym taki zrobic.


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - jambos - 09-01-2015 00:05

mam skrypt pisz na gg


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - Vex - 09-01-2015 12:01

(09-01-2015 00:05)jambos napisał(a):  mam skrypt pisz na gg

Użytkownik jambos, do którego chcesz wysłać PW, przekroczył limit prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać teraz wysłana.


RE: [kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - stragi11 - 10-01-2015 02:18

Ja mam coś u siebie. Jutro napisze ci dokladnie do to jest .ale napisz mi prv zebym nie zapomniał. Wink


[kupie] Skrypt automatycznej wysyłki kodów na allegro - surfer0700 - 21-02-2015 13:51

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.