Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
>> 2$ na reklamę w Globaliz Biz! << - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: >> 2$ na reklamę w Globaliz Biz! << (/Temat-2-na-reklame-w-Globaliz-Biz-105740)



>> 2$ na reklamę w Globaliz Biz! << - znanonim - 08-01-2015 17:56

Witam zacne grono earnerów!

Kilka dni temu (bodajże 06.01.2015) wystartował nowy projekt RevShare podobny do PaidVerts. Mowa o GlobalizBiz - cogodzinne naliczenia, zarabiasz 2,50$ z każdej paczki zakupionej za 2$. Więcej o programie w tym temacie: http://zarabiam.com/Temat-Globalizbiz-Invest-2-przy-125-ROI-daje-2-5-105357. W zamian za wejście do programu z mojego reflinka (wiąże się to z zakupem reklamy za minimalną kwotę - płacąc z PayPala potrzebowałem 12$) dostaniesz ode mnie 2$, które wyślę Ci na konto PayPal od razu po zatwierdzeniu Twojego zakupu w moim profilu.
Kwota która zostanie Tobie przeze mnie przekazana musisz przeznaczyć na zakup paczki reklam w GlobalizBiz. - jeśli będzie inaczej, zamieszczę Twój nick tutaj na czarnej liście Big Grin

Jeśli zarejestrujesz się i dokonasz pierwszej wpłaty, napisz w odpowiedzi do tego tematu swój nick z programu, na PW wyślij dane konta PayPal do przelewu. 2$ wysyłam tak szybko jak to możliwe (do maksymalnie kilku godzin, chyba że śpię). W 24h na pewno się zamknę.

Oferta dotyczy każdego, bo jak widać wejść może każdy

Zarejestruj się z mojego reflinka tutaj:
http://goo.gl/RUp9gV

UWAGA!
Aby uzyskać naliczenia z Paczek Reklam, należy wyklikać minimum 5 reklam codziennie.

PROŚBA
Po otrzymaniu 2$ ode mnie, napisz potwierdzenie w tym temacie, to znacznie zwiększy moją wiarygodność i ułatwi życie Smile

W razie jakichkolwiek pytań, problemów z serwisem, proszę o wiadomość na PW! Pomogę, nie gryzę Wink
Pozdrawiam i życzę sukcesów!


Ps, Jak ktoś zadowolony, to może + wcisnąć Wink


RE: >> 2$ na reklamę w Globaliz Biz! << - kubusssss - 09-01-2015 17:58

Haha, czy ja dobrze rozumiem? Rejestracja z twojego refa i wplata 12$ zeby zarobic niepewne 2$?

Powodzenia, nie mysl ze znajdziesz kogos takiego.

Jak oczekujesz rejestracji z refa, to powinieneś przesłać pierw 2$ na paypala dla refala na pierwsza reklame;]


RE: >> 2$ na reklamę w Globaliz Biz! << - znanonim - 24-01-2015 21:05

Tak, dobrze rozumiesz. Rejestracja z mojego refa, wpłata 12$ (ROI 125%, wyjmujesz 15$), a gratis dorzucam Ci jeszcze 2$ od siebie, więc ostatecznie wyciągasz 17$ z 12$ inwestycji. Niepewne? Więc po co patrzysz w ogóle na ten dział? Dawałem 2$ za wykonanie zadania, proste.

Co do programu, niestety SCAM szybciej niż wystartował właściwie.

Proszę o zamknięcie i usunięcie tematu, nieaktualne!


>> 2$ na reklamę w Globaliz Biz! << - Coristo - 04-02-2015 22:22

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.