Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! (/Temat-HotCPM-pl-Siec-CPM-Zarabiaj-na-wyswietlaniu-bannerow-na-swojej-stronie-www-105732)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - antykt - 10-02-2017 19:21

mam pytanie a jak na stronie jest reklama popads ustawionana jedno ip na24 i reklama z popcash a ruch znastrone z kilku fb to mam szanse zależy mi na wszej seici


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - antykt - 13-02-2017 12:56

czy mam szanse na odpowiedź ??


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - schwarzenegger - 19-02-2017 13:48

Niestety reklamy nie są zgodne z nowoczesnymi standardami i nie są przesyłane po SSLu.
Na stronach z szyfrowanym połączeniem i reklamami z HotCPM przeglądarki krzyczą, że jest problem z zawartością mieszaną tzn. część po SSLu a część nie.
Zgłosiłem problem do supportu ale od wielu dni nikt się nie odezwał, nawet z info, że mają to w nosie...
Rozwiązałem problem na własną rękę i reklamy się wyświetlają po SSLu, ale za to HotCPM tego nie zlicza.
Czyli ogólnie lipa. Undecided


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - GRZECHOTNIK - 19-03-2017 20:32

Kiepskie to jest, Google Analytics pokazuje mi 9k uniq w tym tygodniu, zarobek na hotcpm - 50 groszy. Odradzam, ja już to usunąłem.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - trybulski - 20-03-2017 15:02

Jak ktoś będzie chętny umieścić reklamę platną za wyświetlenia, proszę o PW.

Prościej: zapłacę za wyświetlenia mojego banera na Twojej stronie.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Gerwazy.W - 12-04-2017 17:25

Poprawiło się coś w kwestii zliczania odwiedzin?


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - domod - 28-06-2017 13:46

Nie polecam tej sieci. Bardzo niskie zarobki.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - trybulski - 28-06-2017 13:47

Ja też nie polecam, ale z innego powodu.


RE: HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Leaders - 17-07-2017 20:42


UWAGA!



Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, sieć HotCPM została połączona z siecią Lead.Network!

Wszystkie konta z HotCPM (wraz z ich bilansami) zostały przeniesione lub połączone z istniejącymi już kontami w naszej czołowej sieci!

W dniu jutrzejszym Wasze dotychczasowe kody bannerów z HotCPM zaczną emitować nasze nowe boksy reklamowe z Lead.Network.


Szczegóły znajdziecie w emailu. Pozostajemy do Waszej dyspozycji!




HotCPM.pl - Sieć CPM - Zarabiaj na wyświetlaniu bannerów na swojej stronie www! - Hybrid1990 - 14-06-2021 13:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.