Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Symulator restocka z nagroami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Symulator restocka z nagroami (/Temat-Symulator-restocka-z-nagroami-10570)

Strony: 1 2 3 4 5


Symulator restocka z nagroami - Roots - 20-07-2010 09:28

Witam !

Dziś mam przyjemność zaprezentować wam symulator Restocku - jego nazwa to "Lokesz" ze względu na prawa autorskie do nazwy "Lockerz".
Jak to wszystko wygląda?

* Cały proces zamawiania oraz wyboru nagrody jest identyczny jak na Lockerz.
* Kategoria jest tylko jedna - "Generalna"
* Typów nagród jest 4.

* Ilość nagród jest nie znana publicznie, ale zostanie przedstawiona po restocku.

ok, pewnie niektórzy spytają po co to, a wiec:

* Dla zabawy ( Chodzi o rywalizację z innymi uczestnikami ) .
* Dla sławy ( Osoby, które zamówią - zostaną przedstawione w rankingu jako te najlepsze ) .
* Z ciekawości ( Może chciałbyś sprawdzić jak, czy jesteś dostatecznie szybki na tle innych ? ) .
* I jeszcze raz dla zabawy ;-)

W tym momencie jest to jednorazowa akcja mająca na celu przetestowanie skryptu "w boju".
Swoje pierwsze testy już odbył, ale chcemy sprawdzić jak zachowa się przy większej ilości osób i zamówień.

Gwarantujemy, że nie będziesz musiał "kampić" - Podamy dokładną datę i godzinę uzupełnienia, reszta należy do ciebie Smile .

Pewnie pomyślicie, że chcę ukraść wasze konta - otóż nie, na ten wypadek uruchomiłem rejestracje - Każdy chcący wziąć udział w restocku MUSI SIĘ ZAREJESTROWAĆ.
Przy logowaniu zadziała tylko kombinacja ADRESU EMAIL i HASŁA PODANEGO W REJESTRACJI.
Dlatego można podać innego maila i hasło niż te do swoich kont.

Pierwsza symulacja przewidywana jest na jutro około południa lub też godzin po południowych ( będą jawne na stronie głównej ) .

Rejestrujemy się tutaj :
http://ptzplace.jafe.pl/register
Podczas symulacji - pola do wypełnienia są takie same jak w oryginale czyli:

* Imię
* Nazwisko
* Miasto
* Adres
* Telefon
* Kraj
* Stan (State czyli PL )
* oraz CAPTCHA

Bardzo prosimy o podanie prawdziwych danych ( ponieważ dla najlepszych chcemy wysłać prawdziwą nagrodę - taką jaką zamówią ).
Baza danych gdzie znajdują się dane osobiste jest czyszczona co 30 minut - także, 30 minut po restocku - nie będzie śladu po zamówieniach Smile.

Nagrody są tajemnicą, ale nie są to jakieś super nagrody typu PSP, czy też inna wartościowa nagroda.
Będzie to coś symbolicznego ( jako dowód bycia najlepszym ), a jednocześnie mamy nadzieję zabawnego, bo nie zapominajmy że w tym wszystkim chodzi o dobrą zabawę Wink.

Restock odbędzie się na tej stronie:
http://ptzplace.jafe.pl/

Maile podane przy rejestracji użyte zostaną tylko do logowania podczas restocku - Po tym zdarzeniu zostaną usunięte.

Z góry dziękuję za zainteresowanie - i mam nadzieję, do zobaczenia na Symulacji Smile.



INFO O NAJBLIŻSZYM RESTOCKU - DZIEŃ PRZED NA STRONIE GŁÓWNEJ


RE: Symulator restocka z nagroami - Dominator - 20-07-2010 09:47

Podoba mi się ten symulator, mógłbyś jeszcze napisać 3 rzeczy:
Czas zamawiana nagrody:
Czas wypełniania formularza:
Czas ogólny:

Ale symulator jest zajebiaszczy Tongue
Masz plusa ode mnie Wink


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 20-07-2010 10:00

Po zamówieniu nagrody zostaje wyświetlony czas w jakim zamówiłeś Wink


RE: Symulator restocka z nagroami - Dominator - 20-07-2010 10:03

Nie pokazuje mi się czas ---
A gdzie jest ranking ?


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 20-07-2010 10:33

Jaki czas? Ranking będzie już niebawem Wink


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 21-07-2010 09:56

Sry za post pod postem, ale ogłaszam iż restock odbędzie się dziś między godziną 22 a 22:30.

Bądźcie czujni!


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 22-07-2010 21:02

Sorry za post pod postem, ale trzeba nałamać regulamin żeby nowe info przekazać Smile.

Został wprowadzony system zdobywania Punktów przez rozsyłanie swojego linka znajomym ( Punkt dostajemy za każde wejście raz na 24h ).
Ma to na celu wygenerowania większego ruchu na stronie, dodane zostały dwie nagrody na stronie ( na splashu i na reflinku ). Jeżeli się uda i będziecie i inni klikać w reklamy regularnie oraz odwiedzać stronę.

To może wygenerujemy wystarczający zysk żeby parę normalnych nagród można było zafundować dla lepszej zabawy Smile.

Swoje reflinki oraz ilość punktów możecie znaleźć pod adresem:
http://ptzplace.jafe.pl/user
Zachęcam do udziału w zabawie, nóż widelec zaczniemy generować zysk, a wtedy niektóre osoby przestaną narzekać na słabe nagrody.
Narazie wygenerowaliśmy 5gr Smile.

ZAMÓWIENIA NA RESTOCKACH REALIZOWANE SĄ ZA PUNKTY Z KONTA !
Także rozsyłajmy linki Smile.

W niedziele zrobię restock z samymi "PayPalami" za punkty zgromadzone, nagrody zaczną się od 100 punktów bo rozesłać link 100 osobom to raczej nie problem w 3 dni Smile, nie muszą się rejestrować.


RE: Symulator restocka z nagroami - Dominator - 23-07-2010 18:03

fajne to


RE: Symulator restocka z nagroami - Roots - 24-07-2010 13:49

Już jutro restock za punkty Wink Zbierajcie, zbierajcie Big Grin


RE: Symulator restocka z nagroami - Yanke$ - 24-07-2010 14:28

Byłbym zainteresowany restockiem bez punktów (czyli bez referali). Możesz mi powiedzieć, kiedy się on obędzie ?