Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! (/Temat-Filmiki-na-youtube-sa-kasowane-w-minute-105667)

Strony: 1 2 3


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - mucios - 17-01-2015 15:50

Oflagować nowy, dopiero wrzucony filmik jest bardzo prosto, wystarczy dosłownie kilka kont i filmik leci, więc jeżeli masz bardzo upierdliwą konkurencje (np. mnie) to się nie utrzymasz. Tutaj w tym biznesie czasem trzeba zainwestować czas i pieniądze w wyświetlenia HR to będziesz dłużej na wysokich pozycjach. Mi zdarza się czasem flagować filmy po 2-3 minutach, więc jak najbardziej jest to wykonalne.


RE: Filmiki na youtube są kasowane w minutę! - full2000 - 09-03-2016 12:08

(09-01-2015 11:46)elsiete92 napisał(a):  Czyli trzeba sobie odpuścić i szukać czegoś innego rozumiem.

youtube podaje jako powód, spam i oszustwo, podawanie błędnych treści..

tylko nie rozumiem czemu inne filmiki wiszą miesiące i mają kilka k wyświetleń, nikt tego nie zgłasza? skoro mój leci w parę minut ;/

Też tego nie kumam... Undecided Undecided